معلمان و فرهنگیان چه زمانی شناسنامه دار می شوند؟

وکیل ملت: عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به توضیحات وزیر آموزش و پرورش در جلسه این کمیسیون گفت: بطحایی توضیحات مفصلی درباره سند تحول بنیادین آموزش کشور و نظام رتبه‌بندی فرهنگیان ارائه کرد که با توجه به این توضیحات به نظر می‌رسد که پیشرفت خوبی در اجرای آن شاهد خواهیم بود.

تاریخ انتشار: 3آذر1397|15:05

 معلمان و فرهنگیان چه زمانی شناسنامه دار می شوند؟
| کد خبر: 282596

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت محمدمهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم کرمان درخصوص توضیحات بطحایی وزیر آموزش و پرورش در جلسه این کمیسیون گفت: در این جلسه وزیر آموزش و پرورش درباره سند تحول بنیادین آموزش توضیحاتی را ارائه کردند ضمن اینکه وی در باره نظام رتبه‌بندی فرهنگیان هم اظهاراتی داشتند.

محمدمهدی زاهدی

وی تصریح کرد: با اشاره به توضیحات بطحایی به نظر می‌رسد که پیشرفت خوبی در اجرای سند تحول بنیادین شاهد هستیم ضمن اینکه درخصوص نظام رتبه‌بندی فرهنگیان هم پیشرفت‌هایی حاصل شده است.

معلمان شناسنامه دار می شوند

به گزارش فارس چندی پیش میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفته بود بطحایی در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیوست مالی طرح تحول آموزش را آورده و توضیحات مبسوطی را درخصوص این پیش‌نویس به نمایندگان مردم ارائه کرده بود.

منبع خبر خانه ملت
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top