تاریخ انتشار: 9آذر1397|10:46

| کد خبر: 282966

یک وزیر دیگر احمدی نژاد محکوم شناخته شد

وکیل ملت: رأی بدوی دیوان محاسبات درباره پرونده پرحرف‌وحدیث دانشجو‌های بورسیه‌شده اعلام شد. بر این اساس، اعضای وقت شورای مرکزی بورس از جمله کامران دانشجو، وزیر وقت علوم دولت احمدی‌نژاد محکوم شده‌اند.

 به گزارش شرق، این خبر را محمود صادقی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به خبرگزاری خانه ملت اعلام کرده و گفته است: دیوان محاسبات درباره پرونده بورسیه‌شدگان غیرقانونی، رأی بدوی خود را صادر و اعضای وقت شورای مرکزی بورس را محکوم کرده است. از نظر دیوان محاسبات، اعطای بورسیه به حدود ۳۰۰ نفر خلاف قانون بوده و رأی بدوی، ناظر به محکومیت حدود ۱۵ نفر اعم از کامران دانشجو، وزیر علوم وقت و اعضای آن شوراست. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس توضیح داد: متخلفان به ردّ مال و انفصال از خدمت محکوم شده‌اند؛ اگرچه این رأی بدوی است و امکان اعتراض وجود دارد.

سردار نقدی: کوروش ساخته و پرداخته پهلوی است

معاون فرهنگی -‌ اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کوروش جایگاهی نداشته و عددی نبوده بلکه شاهی بوده که با یهودی ها رابطه خوبی داشت. شاهی بوده که با یهودی ها ساخته پس ما هم باید با آن ها بسازیم؟ کوروش ساخته و پرداخته پهلوی است. اسم کوروش را هیچ کجا پیدا نمی کنیم، او را برای پیوند مردم ایران با یهود علم کردند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

للل
|
9آذر ماه 1397
0
0
رو اعصاب مردمی

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top