پیام واتساپی جمال خاشقجی در سالی که کشته شد: بن سلمان یک هیولای آدمخوار است

وکیل ملت: سی ان ان بخشی از پیام های واتس اپ جمال احمد خاشقجی خطاب به یک فعال سعودی مقیم کانادا را منتشر کرده است که ابعاد جدیدی از شخصیت بن سلمان از منظر خاشقجی را آشکار می سازد.

تاریخ انتشار: 12آذر1397|10:07

 پیام واتساپی جمال خاشقجی در سالی که کشته شد: بن سلمان یک هیولای آدمخوار است
| کد خبر: 283196

سی ان ان بخشی از پیام های واتس اپ جمال احمد خاشقجی خطاب به یک فعال سعودی مقیم کانادا را منتشر کرده است که ابعاد جدیدی از شخصیت بن سلمان از منظر خاشقجی را آشکار می سازد.

به گزارش شفقنا، در این پیام های واتس اپی که بین جمال خاشقجی و عمر عبدالعزیز در سال پایانی زندگی او مبادله شده است، عمق نگرانی، و تنفر خاشقجی از شخصیت مستبد و خطرناک بن سلمان علنی شده است.

در یکی از پیام ها جمال خاشقجی با اشاره به اقدامات سرکوبگرانه بن سلمان می نویسد: «دستگیری ها غیر قابل توجیه هست و منطق می گوید کمکی به او (بن سلمان) نمی کند. ولی استبداد منطق ندارد. او به ستم عشق می ورزد و از نمایش آن لذت می برد. او مثل یک هیولا یا «پک من» هر تعداد را قربانی کند، باز قربانیان بیشتری را طلب می کند. برای من هرگز غیر منتظره نیست که دامنه ی استبداد و ستم او بیشتر و بیشتر، گسترش یابد و حتی گریبانگیر حامیانش شود. خدا می داند تا کجا پیش می رود».

در پاسخ به این پیام، عمر عبدالعزیز می پرسد: «آیا امکان دارد که وقتی او پادشاه می شود برای نمایش عطوفت و رافت، زنذانیان را عفو کند؟»

جمال خاشقجی پاسخ می دهد:

«منطق این را می گوید، ولی من دیگر باور ندارم که با منطق بتوان ذهن این شخص (بن سلمان) را تحلیل کرد».

یادآور می شود جمال احمد خاشقجیدعوال منتقد رژیم سعودی در تاریخ دوم اکتبر ۲۰۱۸ به دعوت کنسول گری عربستان در استانبول برای ثبت سند ازدواج به این مکان رفت و در آنجا به بی رحمانه ترین شکل ممکن به قتل رسید و هرگز جسد او پیدا نشد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top