تاریخ انتشار: 30آذر1397|21:27

| کد خبر: 284438

شجاع خلیل زاده : دلیل اصلی بد بودن کی روش با پرسپولیسی ها دشمنی اش با برانکو است

وکیل ملت: شجاع خلیل زاده مدافع موفق این روزهای پرسپولیس در برنامه فرمول یک علی ضیا ناگفته هایی از وضعیت این روزهای پرسپولیس را بیان کرد.

شجاع خلیل زاده با حضور در برنامه فرمول یک علی ضیا صحبت هایش را با مشکلات مالی پرسپولیس آغاز کرد و گفت:

مشکلات مالی هست و تیم پرسپولیس مشکلات بیشتری دارد. ما لیگ قهرمانان رفتیم، صدر جدول هستیم، اما کلا ۲۵ درصد از قراردادمان را گرفته ایم و هجمه‌ها علیه ما به حق نیست. امیدوارم نگاه ویژه‌ای به پرسپولیس بشود.

شجاع خلیل زاده افزود:

ما یک فصل و نیم است بازیکن نگرفته ایم و خیلی سختی کشیده ایم. کل‌های تیم‌های لیگ و تیم‌های رقیب بازیکن گرفته اند و خرج کرده اند. همه دیده اند با چه شرایطی کار کرده ایم و بازیکنانی داشتیم که یک بار هم لیگ آسیا نرفته بودند. امیدوارم که نظرات مردم نسبت به پرسپولیس برنگردد و حمایت شود.

این فوتبالیست در خصوص علت پرهیز سیدجلال از بردن نام بازیکنان جدید، توضیح داد:

آقا سید کاپیتان تیم است و از جزییات خبر دارد، اما بهتر است اکنون حرفی نزنیم، چون روی هر بازیکنی دست بگذاریم باقی تیم‌ها سراغش می‌روند.

شجاع خلیل زاده  همچنین در پاسخ به این سوال ضیا که آیا خودش هم دوست دارد که مدام در فضای مجازی فحش بخورد، تصریح کرد:

بحث کری با فحش خوردن فرق می‌کند. لذت فوتبال به کری خواندن است، اما بعضی‌ها عادت کرده اند در فضای مجازی فحاشی کنند.

شجاع خلیل زاده در این باره که چرا برخی استوری‌ها را می‌گذاری تا فحش بخوری نیز گفت:

منظور من بعضی‌ها نبودند!

این بازیکن در پاسخ به سوال ضیا مبنی بر اینکه آقای کی روش با پرسپولیسی‌ها خوب نیست که از آن‌ها برای تیم ملی دعوت نمی‌کند، تاکید کرد:

به نظر من خوب نیستند و دلیلش فکر می‌کنم آقای برانکو باشد. امیدوارم این مشکلات حل بشود. بیشتر مردم و ما هم نظرمان همین است که دلیل دعوت نشدنمان به تیم ملی مشکل کیروش با برانکو است. ما بهترین تیم شده ایم و به آسیا رفته ایم و نتیجه‌ها را دیده اند، اما لحظه آخر اسم ما خط می‌خورد.

شجاع خلیل زاده یادآور شد:

همین حالا پدیده در صدر جدول است و کسی از این تیم دعوت نشده یا بازیکنان خوب استقلال دعوت نشده اند. به نظر من بازی‌های لیگ را نگاه نمی‌کنند و اگر نگاه می‌کردند اینطور انتخاب نمی‌کردند.

در این برنامه همچنین‌ترین‌های پرسپولیس از جمله خوش سفرترین، بهترین هم اتاقی، بداخلاق ترین، زورگوترین و ماشین بازترین‌ها از نظر حسینی و خلیل زاده مشخص شدند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top