ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...
باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال: ما پول سفربه سوییس را نداریم

ادامه شکایت استقلال در ماجرای سوپرجام

وکیل ملت: دادگاه عالی CAS به دنبال طرح شکایت باشگاه استقلال از تصمیم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، از باشگاه استقلال خواستار حضور در جلسه رسیدگی به این شکایت شده است.

تاریخ انتشار: 7دي1397|23:48

ادامه شکایت استقلال در ماجرای سوپرجام
| کد خبر: 285039

دادگاه مربوطه در تاریخ‌های بین 29، 30 و 31‌ ژانویه در زوریخ سوییس برگزار می‌شود اما باشگاه استقلال با توجه به مشکلات اخذ ویزا و هزینه‌های سفر به سوییس، طی نامه‌ای به دادگاه CAS، خواستار برگزاری این جلسه در دفتر CAS در ابوظبی امارات شده است اما فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هر دو خواستار برگزاری این جلسه در لوزان سوییس شده‌اند.

علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره اینکه آیا باشگاه استقلال به سوییس می‌رود یا خیر حرف‌هایی به زبان آورده و موضع رسمی این باشگاه را اعلام کرده است: «ما به خاطر احقاق حقوق بحق هواداران مجبور شدیم به دادگاه CAS شکایت کنیم. اگر سیستم حقوقی درست در بدنه فدراسیون وجود داشت، هیچ وقت مجبور نمی‌شدیم هزینه کرده و شکایت کنیم اما چون متأسفانه حق ما و هواداران ضایع شده، مجبور شدیم برای احقاق حق، مدیریت کرده و با کمترین هزینه ممکن شکایت کنیم.»
خطیردر ادامه حرف‌هایش گفت: «ما درخواست یک قاضی برای بررسی پرونده کرده بودیم اما دوستان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست سه قاضی کرده تا هزینه سه برابری به ما تحمیل کنند که خوشبختانه دادگاه CAS با درخواست دوستان مخالفت کرد. در مرحله بعدی، به دلیل اینکه مسافرت به سوییس گران‌ است و هزینه زیادی در برمی‌گیرد، برای کاهش هزینه درخواست کردیم دادگاه‌مان در دفتر CAS در ابوظبی برگزار شود. قاضی همان قاضی است اما دوستان دنبال مسافرت لاکچری بودند و فدراسیون و سازمان لیگ هر دو درخواست کردند دادگاه در لوزان سوییس برگزار شود.»
خطیر با طرح ادعای خود علیه فدراسیون فوتبال به اعتراض این گونه ادامه داد: «هدف دوستان از این کار چه بود؟ آیا می‌خواهند پول بیت‌المال هزینه شود؟ در روند پرونده و نوع قاضی تفاوتی ایجاد نمی‌شد و تنها هزینه کمتری برای کشور صورت می‌گرفت. شما این وسط چه اهدافی را دنبال می‌کنید؟ آیا دنبال مسافرت لاکچری هستید؟ به افکار عمومی جواب بدهید که هدف‌تان از برگزاری دادگاه در لوزان سوییس چیست؟ این هزینه‌ها چه از طرف فدراسیون صورت بگیرد، چه باشگاه استقلال، پول بیت‌المال است که هزینه می‌شود. آیا هدف‌تان ضربه زدن به باشگاه استقلال است یا مسافرت کردن به سوییس؟ مطمئن باشید باشگاه استقلال از هزینه مسافرت به سوییس برمی‌آید اما شما باید به افکار عمومی پاسخ بدهید که هدف‌تان چه چیزی بوده است. آقای تاج در فدراسیون شما چه می‌گذرد؟ آیا شما از همه این مسائل که در پرونده سوپرجام در جریان است، باخبرید؟ آیا از اقدام مشاوران و وکلای حقوقی، دبیرکل و رییس سازمان لیگ در این پرونده باخبرید؟»
خطیر حرف‌هایش را با این جملات تمام کرد: «باشگاه استقلال برای فوتبال این مملکت است. اگر این همه اراده و پیگیری برای شکست استقلال در پرونده سوپرچام به کار گرفته‌اید، در قضیه پرونده ایران و عربستان نیز به کار می‌گرفتید، تیم‌های ایرانی مجبور نبودند در خارج از ایران و با هزینه‌های مضاعف و بدون استفاده از حق میزبانی خود با نمایندگان عربستان بازی کنند.»

کلید واژه ها استقلال - سوپرجام
دسته بندی ورزش , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top