انتقال ۱۱۰۰ میلیارد تومان از معوقات فرهنگیان به سال ٩٨

وکیل ملت: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره روند پرداخت معوقات فرهنگیان در سال جاری گفت: با فرض تخصیص ۱۱۰ درصدی بودجه در ردیف‌های آموزش و پرورش استان‌ها، ۱۱۰۰ میلیارد تومان از معوقات و کسری بودجه ما به سال ۹۸ منتقل می‌شود.

تاریخ انتشار: 29دي1397|16:23

انتقال ۱۱۰۰ میلیارد تومان از معوقات فرهنگیان به سال ٩٨
| کد خبر: 286335

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین روند پرداخت معوقات در سال جاری اظهار کرد: ما در حال حاضر با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن سقف کلی تخصیص‌های ردیف‌های بودجه بر اساس نیازهای اجتناب ناپذیر، نیازهای ضروری و اصلی هستیم.

وی افزود: با فرض تخصیص ۱۱۰ درصد در ردیف اعتبارات آموزش و پرورش استان‌ها، حدود ۱۱۰۰ میلیارد تومان از معوقات ما باقی می ماند که به سال ۹۸ منتقل می‌شود.   معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره چگونگی تسویه این معوقات گفت: معوقات را از سرجمع منابع بودجه‌ای سال۹۸ و سازوکارهای پیش بینی شده در بودجه پرداخت می کنیم، البته این در حالی است که در سال آینده نیز با پیش‌بینی های انجام شده با کسری ۵۰۰۰ میلیارد تومانی روبرو می‌شویم که ۴۰۰۰ میلیارد تومان آن تامین و مجددا ۱۰۰۰ میلیارد تومان به سال۹۹ منتقل می‌شود.   الهیار با اشاره به اینکه از جمله معوقات ما کمک هزینه مهد کودک به کارکنان است عنوان کرد: این کمک هزینه به علت کسری بودجه از سال ۸۴ به کارکنان پرداخت نشده است و انباشت بدهی ما در این بخش تا سال ۹۶ به ۸۰۰ میلیارد تومان رسیده است.   وی افزود: پیگیری تامین اعتبارات مربوطه برای تسویه این معوقات هستیم؛ البته اعتبار کمک هزینه مهدکودک کارکنان آموزش و پرورش در سال ۹۷ دربودجه دیده شوه بود که تامین و تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

کلید واژه ها معوقات فرهنگیان
منبع خبر نواندیش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top