تاریخ انتشار: 8بهمن1397|21:45

| کد خبر: 286939

آقای کی روش! برو همان سرزمین خودت

وکیل ملت: از 2010 تا الان با وجود اینکه شعار اولم و دلم با پیروزی کشورم بوده، اما عقلانیت و منطقم، فقط بدنبال باخت تیم کی روش و انهدام کی روشيزم و انفجار باند مخوف کی روشی پور بوده است.

 درست است که در رنکينگ ای اف سی، از ما بعنوان تیم اول آسیا نام برده شده، اما هرکس که حداقل یک عکس با شورت ورزشی داشته باشد به خوبی میداند که این تیم بیمار است. امیدوارم که امشب برای آخرین بار نامش را بعنوان مدیر تیم کشورم بشنوم و از همان جا حتی اجازه ندهند که دیگر به ایران بیاید. نمی دانم، واقعا نمی دانم پیروان مکتب کی روشی پور، بعد از این تورنمنت قرار است سنگ چه کسی را بر سینه بزنند. در گذشته اگر فرض بگیریم (فرض اشتباه و یک توهم کی روشی مبدا) که فوتبال نداشتیم، حداقل شخصیت و غرور و هویت ملی مان حفظ میشد، اما هم اکنون هیچ چیزی برای ملت مان باقی نمانده است. صدا و سیما چیزی را فهمیده که باید حداقل هفت سال پیش می فهمید ولی زیر پرچم این انسان که نه زیر پرچم این بیمار روانی اجتماع گریز تا توانست سینه زد.

در سابق دیده بودیم که کسانی که به ما خدمت میکرده اند، بعد از اتمام دوره کاری شان، منافق و بی دین و آنتی ایرانیسم به مردم معرفی می شدند، اما اینکه یک نفر با پول ملت ما ارتزاق می کند و در حین خدمت اینقدر بی پروا شده است که به همه توهین می کند، فقط در عجایب شهر این کشور می توان دید. قبلا مشاهده شده بود که در تیم های پایه ملی یا باشگاهی کشور و حتی لیگ دخالت میکرد، ولی اینکه بیاید یک وزیر را با سایر عناصر دیگر به جان هم بیاندازد، را دیگر ندیده بودیم. میترسم این بار مصاحبه کند و بگويد چرا نظام و حکومت ایران به شیوه‌ی جمهوری اداره می شود و اگر میخواهید تیم نتیجه بگیرد باید نظام به سلطنت طلبی تغییر کند. آدمهایش هم طبل این بیمار را بکوبند و بگویند، حرفش کاملا منطقی است و طبق آخرین متدهای علمی و به روز دنیاست.

آقای کی روش! برو همان سرزمین خودت که هنوز آدمها با پر در روی سر و حله حله کننان توی جنگل ها می دوند و گوشت جانوران را در جنگل های بکر شکار می کنند و خام خام می خوردند. تو مال آن سرزمین های سرخپوستان هستی. اینجا مهد تمدن و فرهنگ است که فقط چند صباحی این تمدن دست ....

شما نمی خواهد غصه نان نداشتن مردمان من را بخورید، شما بروید موزابیک را در سازمان ملل ثبت نام کنید و بعد ادای دلسوزان را در بیاورید.
هرچند که می دانم توی متن گذاشتن کی روش، خود حاشیه و دروغ بزرگی است که مردم را چند صباحی مشغول کنند و بگویند که خون آریایی چیزی نیست که مورد توهین قرار بگیرد. اما آقای حاشیه و اعداد الکی، حتی توی متن آمدنت هم خود حاشیه بزرگی است که در آینده خواهیم فهمید؛ همانند قضایای شيث رضایی و محمد نصرتی و .... .

✏️ محسن زهری بیدگلی

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 18

امید
|
8بهمن ماه 1397
0
3
اقامحسن دمت گرم.عالی بود.مخصوصاپاراگراف اول.
مسعود
|
8بهمن ماه 1397
1
0
فقط لنگ

پاسخ ها

فرزین
9بهمن ماه 1397
مسعود جون، چرا خودت رو دست کم میگیری، فقط مسعود کیسه کش.
یاسر
|
8بهمن ماه 1397
2
1
... نوچه برانگوه

پاسخ ها

فرزین
9بهمن ماه 1397
دستمال بدست موزامبیکی . از سوراخت اومدی بیرون.
محمد
|
8بهمن ماه 1397
3
2
ادبیاتی بسیار سخیف استدلالی مغرضانه و متنی کودکانه ، تمام نیات نویسنده را لو می دهد. خجالت هم خوب چیزی است محسن زهری بیگدلی

پاسخ ها

فرزین
9بهمن ماه 1397
محمد اگر تونستی معنی ۶ تا کلمه زیر رو تو پیا م بعدی خودت بنویسی ، مثل خودت یک کیسه کش پاچه خوار میشم: ادبیات - سخیف - استدلال - مغرضانه - متن و نیات. فقط قول بده مثل اسطوره تون دوپینگ نکنی.
esmaehl
|
8بهمن ماه 1397
1
0
لطفا خفه
فرزین
|
8بهمن ماه 1397
1
2
غیر از بخشی که در ارتباط با سیاست بود باقی را هرچه گفتی گل گفتی و باید با طلا نوشت.
رضا
|
8بهمن ماه 1397
3
2
با تفکر افراد همچون تو کشور به اینروز افتادهبالخره ایران باخت و روز کسایی که مدتی نون شون قطع شده بود رسید اما ما دیگر غریب شما را نمیخوریم بازهم میگیم زنده باد کی‌روش
ميرکريمي
|
9بهمن ماه 1397
2
1
اگر نويسنده عقده ايي اين متن چيزي از نژاد پرستي و انسانيت نمي فهمد چرا (وکيل ملت) اراجيفش را منتشر کرده است. واقعا شرم آور است که در قرن بيست و يکم متن زير را بخوانيم،
( آقای کی روش! برو همان سرزمین خودت که هنوز آدمها با پر در روی سر و حله حله کننان توی جنگل ها می دوند و گوشت جانوران را در جنگل های بکر شکار می کنند و خام خام می خوردند. تو مال آن سرزمین های سرخپوستان هستی. اینجا مهد تمدن و فرهنگ است .)
مهدی خون سرخه
|
9بهمن ماه 1397
0
3
محشره
ebi
|
9بهمن ماه 1397
2
1
شما هم برو تیم لنگت را تشویق کن لنگی جان. تا امثال شماها و مافیای روزنامه خبرورزشی هست خواب قهرمانی بین المللی را هم نمیبینیم. لنگیسم آفت فوتبال ایران

پاسخ ها

فرزین
9بهمن ماه 1397
ناز تو برم ابی. تو چقدر مامانی ابی. ابی جون تو بیا مربی تیم ملی بشو و ما رو قهرمان بکن . ابی جون فرهاد رو یادت نره ها دعوتش بکن .بای بای ابی جون.
فرزین
9بهمن ماه 1397
ناز تو برم ابی. تو چقدر مامانی ابی. ابی جون تو بیا مربی تیم ملی بشو و ما رو قهرمان بکن . ابی جون فرهاد رو یادت نره ها دعوتش بکن .بای بای ابی جون.
مج.زارع
|
9بهمن ماه 1397
1
0
هر سربالایی سرازیری دارد در کنار این همه بازیهای زیبا طاقت یک باخت را نداریدکه زحمات سربازان دلیرمان نادیده گرفته شود. این همان تیم جام جهانی با همین مربی بزرگ بوده یادتون رفته چه بهبهی میگفتید. پس بیایید نقدکنید نه توهین به سربازانی که بافرماندهشان قدرت ایرانی رابه همگی ثابت کرده بودند.
مجتبی زارع
|
9بهمن ماه 1397
1
0
نقد کنید نه توهین اینان همان تیم جام جهانی بودند که دنیا را وادار به تعریف نمودند .پس کو ان شعار یازده ستاره. واقعا حق این سربازان بعد اینهمه درخشش با کادرشان بایک شکست اینگونه توهین نیست .شمایی که مشکلت کلکل رنگته دلخوریتو سر این دلاوران خالی نکن
مهدی ط
|
9بهمن ماه 1397
1
0
یک متن انتقادی از ذهنی بیمار و جامعه ای فرهنگ گسیخته .

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top