مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان:

بسته حمایتی برای تمام بیمه شدگان صندوق کشاورزان و روستاییان

وکیل ملت: مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت: تمام بیمه شدگان صندوق کشاورزان و روستاییان، بسته حمایتی دو میلیون ریالی دریافت می کنند.

تاریخ انتشار: 11بهمن1397|20:55

بسته حمایتی برای تمام بیمه شدگان صندوق کشاورزان و روستاییان
| کد خبر: 287173

محمدرضا واعظ مهدوی عصر امروز چهارشنبه در جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مراغه گفت: براساس تصمیم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تخصیص بسته‌های حمایتی، اولویت با روستاییان، عشایر و کشاورزان است.

وی با اشاره به اینکه تخصیص بسته حمایتی یکی از اقدامات دولت برای کاهش مشکلات شهروندان و اقشار کم درآمد است، افزود: در مرحله بعدی توزیع بسته حمایتی تلاش می شود همه ۵۸۰ هزار بیمه شده فعال صندوق که تاکنون بسته معیشتی دریافت نکرده‌اند، مشمول طرح شوند.

وی سپس گفت: هفته گذشته برای اولین بار به حساب ۱۰۰ هزار نفر از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر واریز شد.

واعظ مهدوی همچنین با اشاره به اینکه دولت از بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر حمایت همه جانبه دارد، افزود: براساس اصل ۲۹ قانون اساسی، بیمه یک حق همگانی است و همه شهروندان بایستی از آن برخوردار شوند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور سپس با اشاره به اینکه نگران آینده افراد بدون بیمه هستیم ادامه داد: شناسایی و استخراج جمعیت بیمه نشده کشور در دستور کار قرار گرفته و به زودی کدملی و کدپستی دقیق تمام افراد بدون بیمه در اختیار صندوق و کارگزاران قرار می‌ گیرد.

منبع خبر مهر
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top