آقای شریعتمداری لطفا بجنبید

وکیل ملت: امروز بحث زید و عمرو نیست؛ بحث معاش و زندگی ۴۳ میلیون ایرانی است؛ معلمان و کارگران و بازنشستگان و... همه کسانیکه پای این مملکت جوانی داده اند. سال های سال بخشی از ماحصل عمرشان را در صندوق های بازنشستگی ریخته اند و با اطمینان از مسئولیت و تعهد دولت به حفظ این امانت به افق اینده چشم دوخته اند.

تاریخ انتشار: 13بهمن1397|00:36

آقای شریعتمداری لطفا بجنبید
| کد خبر: 287262

جناب آقای شریعتمداری؛ شما به همه ی انچه در نظام بازنشستگی ما می گذرد واقفید؛ مسئولیت ملی و کشوری خود را می دانید؛ تدبیر شما و تعهد شما تماما و کمالا باید پای کار بیاید؛ آنچه بر این سازمان ها گذشته را می توان در انچه در انتشار لیست هیئت مدیره های شرکتهای اقتصادی خودتان افشا کرده اید دید. نیازمند یک رفرم اساسی هستیم رفرمی مبتنی بر نیازهای واقعی.

 اکنون ۵ ماه است که جنابعالی سکاندار سرنوشت یک بخش عمده ای از ملت شده اید؛ پر واضح است که انتظار از مدیری که ۴۰ سال بر بلندای مدیریت جمهوری اسلامی تکیه زده؛ پذیرش تمام قد یک مسئولیت خطیر در برهه ای خطیرتر است. مملکت مملو از مدیرانی است که مرد این بحران ها هستند و جامعه نیازمند اطمینان بخشی بیشتر است.

جناب آقای شریعتمداری هرگام جنابعالی برای اصلاح فرایند ها مورد حمایت و استقبال قلم هایی است که بی مزد شبانه روز برای اعتلای این آب و خاک در تلاشند'  و از چشمانشان مغفول نخواهد بود.


آنچه از خروجی ها در سازمان تامین اجتماعی و آنچه در سازمان بازنشستگی در این ۵ سال گذشته ؛ مطلوب حال دلسوزان مملکت نیست؛ هنوز تکلیف مدیرعاملی سازمان مشخص نیست؛ در حالیکه فصل بودجه به روزهای پایانی خود نزدیک می شود و از سویی بدنه و جامعه ی بازنشستگی به شهادت انچه در اعتراضات انها در جلوی وزارت شما دیده می شود؛ تشنه ی تغییرات اساسی است؛ مدیرانی که اصل لزوم این تغییرات را بفهمند و تغییراتی که دست حمایت از مدیران سالم در ان پیدا و مدیران ضعیف حذف گردند و با خروجی درست و مطلوب چشم بدخواهان کشور را کور کند.

بدون آنکه در مدیریت شما دخالت کنیم و احدی را مطرح کنیم،  از شما می خواهیم در جهت به ثبات رساندن مدیریت حرکت کنید و تعیین تکلیف کنید و بر تعهدتان به سامان رساندن سازمان های بازنشستگی رنگ واقعیت ببخشید. نخبگان و منتقدان را باید تاکنون گردهم می آوردید و سخنان پیشکسوتان و بازنشستگان را می شنیدید؛ راه حل ها قطعا از دل کسانی بر می اید که در دل سازمان ها هستند یا سابقه ی کار دارند.


اما چرا اضطرار ؟!

برخی از قوانین و بخشنامه های موجود؛ هر روز که می گذرد میلیاردها هزینه بر دست سازمان های بیمه ای می گذارد که لزوم توجه جدی حتی یک روز زودتر را می طلبد که فقط یکی از انها پیوست می باشد؛ هرچه این دوران گذار طولانی تر شود قطعا امکان اصلاح دشوارتر و سخت تر می شود؛ مدیران و حتی کارشناسانی که شغل دومشان بر شغل اولشان(شغل سازمانی) اولویت پیدا کرده نمی توانند نوید بخش اصلاحات به نفع منافع ملی باشند؛ کسانی که نتوانستند در این روزها از سفرهای خارجی خود بی خیال شوند را نمی توان در سازمانی نگه داشت که کارگرش برای یکبار در طول عمرش به مشهد هم مشرف نشده؟!؟!


اقای شریعتمداری لطفا بجنبید.


با تقدیم احترام

مهدی اسفندیار

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

کارگران مظلوم و فقیر
|
13بهمن ماه 1397
0
0
با سلام مگر کارگران برای اقتصاد و تولید کالاهای کشور زحمت نمیکشند چرا دولت برای ترمیم دستمزد و حمایت از کارگران که بیش از 40 میلیون از جمعیت کشور را کارگران و خانواده اشان تشکیل میدهند و به دلیل دستمزد اندک با این گرانیها شایسته است دولت برای کمک به معیشت 40 میلیون نفر از خانواده کارگران بودجه ای در برنامه هر ساله خود بگنجاند !!هل من ناصر ینصرنی؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top