حسین توکلی درباره آخرین آمار ثبت نام کنندگان در آزمون دکتری نیمه متمرکز ورودی  ۹۸ سال گفت:در ثبت نام در آزمون دکتری سال ۹۸ تعداد ۱۹۶ هزر ۴۳۷ نفر ثبت نام کرده اند. 

وی در ادامه بیان کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده کارت شرکت در آزمون از ساعت ۱۱ امروز ۳۰ بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان باید از امروز تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲ اسفند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت پرینت کارت و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.

توکلی افزود: آزمون دکتری نیمه متمرکز ورودی ۹۸ در ۷ گروه آموزشی و ۲۴۵ کد رشته برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگران دانشگاه ها، پیام نور، موسسات غیر انتفاعی و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در صبح روز جمعه ۳ اسفند ۹۷ در ۵۸ شهرستان و ۱۰۴ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در جلسه آزمون به کلیه داوطلبان دو بسته نایلونی داده خواهد شد بسته اول دروس اختصاصی و بسته دوم حاوی سوالات آزمون دروس استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی عمومی می‌باشد که داوطلبان باید نسبت به پاسخوگویی سوالات در پاسخنامه اقدام کنند. تعداد سوالات دروس اختصاصی مندرج در دفترچه شماره ۱ آزمون هر یک از کد رشته‌های امتحانی و زمان پاسخگویی به آن‌ها به شررح جدول مندرج در صفحه ۲ برگه راهنمای شرکت در آزمون می‌باشد؛ که این اطلاعات همراه با کارت ورود به جلسه بر روی سایت قرار می‌گیرند.

منبع خبر میزان
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top