در حالی که از مدت‌ها پیش بحث اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مطرح و ۱۵ آذر مهلت پایانی حضور این افراد اعلام شده بود، امشب ۱۸ اسفند موج استعفا در فدراسیون فوتبال به راه افتاد. این در شرایطی است که مشکل مهدی تاج برای حضور در فدراسیون حل شده و او می‌تواند به عنوان رئیس به فعالیتش ادامه دهد اما اینکه به یک‌باره و در شب برگزاری مجمع، علی کفاشیان از سمت نایب رئیسی اول، فریدون اصفهانیان از ریاست کمیته داوران و آنطور که گفته شده فریدون معینی از کمیته جوانان استعفا کنند، شائبه‌برانگیز است.

در همان زمانی که مشکل تاج برای حضور در فدراسیون حل شد، گفته شد که در جلسه او با سلطانی‌فر و صالحی امیری این توافق حاصل شده که رئیس فدراسیون به فعالیتش ادامه دهد اما سایر اعضای بازنشسته فدراسیون را ترک کنند.

محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون ۱۵ آذر ماه از سمت خود استعفا کرد اما سایر بازنشستگان که شامل کفاشیان، اسلامیان، بهاروند، طالقانی و اصفهانیان بودند استعفا نکردند، هرچند کفاشیان از کمیته فوتسال رفت اما به عنوان نایب رئیس اول به فعالیت خود ادامه می‌داد تا اینکه امشب او از این سمت نیز استعفا کرد.

حال سوال این است که اگر بنا به احترام به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان بوده، چرا این اتفاق تا شب برگزاری مجمع رخ نداده و نمایشی که امشب اجرا شد، آیا برای تحت تاثیر قرار دادن مجمع فردا است؟ از ۱۵ آذر که مهلت پایانی حضور بازنشستگان بود بیش از ۳ ماه می‌گذرد، اما فدراسیون‌نشین‌ها تازه امشب به یاد احترام به قانون افتاده‌اند آن هم در حالی که پیش از این می‌گفتند شامل حال این قانون نمی‌شوند! به نظر می‌رسد ماجراها در فدراسیون فوتبال پیچیده‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شود و باید دید سناریونویسان چه نمایشی را برای آینده فدراسیون فوتبال در نظر گرفته‌اند.

دسته بندی ورزش , ورزش + , داغ ورزشی ,
منبع خبر تسنیم
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top