کنار گذاشتن عادل، یعنی خودزنی و اوج خودخواهی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار

وکیل ملت: معلوم نیست چرا در کشور ما حذف و انتخاب‌ مدیران و مسئولان عکسِ نظر مخاطبان و افکار عمومی انجام می گیرد و هر کسی که مردم واقعا دوستش دارند باید به هر طریق و شیوه ای که شده کنار گذاشته شود!

تاریخ انتشار: 27اسفند1397|21:43

 نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود
| کد خبر: 290230

با این که همه در گفتار و شعارهایمان از  جایگاه مردم و ضرورت توجه به نظرات آنها دم می زنیم اما در تصمیم‌گیری‌های حساس مان به افکار عمومی مراجعه نمی‌کنیم.

بی شک کنار گذاشتن عادل فردوسی پور دهن کجی به میلیون ها مخاطب پرببینده ترین برنامه تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی است که مطمئن باشید با این لج بازی ها و کج سلیقگی ها میلیون ها بیننده تلویزیونی با ریزش شدید مواجه خواهند شد.

از نظر فنی و ساختاری نیز کاملا قابل پیش بینی است که نود بدون عادل فردوسی پور شکست می خورد و به یک برنامه خنثی و تهی تبدیل می شود. چرا که بارها رقیبان عادل جمعه شب ها، شنبه شب ها و در زمان های مناسب تری با امکانات و تجهیزات زیادتری آمدند که برنامه نود را در رقابتی سالم شکست دهند اما نتوانستند. مخاطبان برنامه عادل با اینکه مسابقاتی روز سه شنبه یا چهارشنبه برگزار می شد تا شب دوشنبه صبر می کردند تا در مورد حواشی و مسائل پشت پرده آن اقناع شوند.

تصور آینده ۹۰ بدون عادل کار سختی نیست. برنامه ای در سطح همین برنامه های ورزشی مختلف که مخاطب خاصی ندارند و فقط وقت پُرکنی است و بس.
واقعا حیف است که مدیران یک سازمان رسمی بخواهند با خودزنی و خودخواهی انسجام میلیون ها مخاطب این برنامه محبوب را فرو بپاشند. تصور آن در دنیای امروزِ رسانه و ارتباطات سخت و گیج کننده است و عملی شدن این حرکت خام و نسنجیده را به جامعه ورزش ایران تسلیت عرض می کنیم!

عادل که یک تنه با فسادها و باندبازی های فوتبال مبارزه می کرد حالا مجبور است سکان برنامه اش را به دست کسانی بدهد که معلوم نیست چه هدف و نیتی از برکناری اش دارند. فقط می توانیم دعا کنیم خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 4

ارش
|
27اسفند ماه 1397
0
2
با این کار عادل محبوب تز خواهد شد
علی
|
28اسفند ماه 1397
0
1
فروغی و مجری بعدی 90 جزء منفورترین افراد سیما خواهند بود!!
mhdt199
|
13فروردين ماه 1398
0
0
با وجود شبهای فوتبالی که مفصل تر و بدون جنجال بود عملا فردوسی پور حرفی برای گفتن نداشت لذا مانند فوتبالیستهای پا به سن گذاشته ، رای خاص بودن ، رو به جنجال آورد.
آقای فردوسی پور به خاطر ایجاد جنجال بارها توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ، تحریم شده بود و با نود قهر کرده بودند از قلعه نوعی گرفته تا پروین ...
اگر زمان بازنشستگی باشه الان برای عادل وقت خوبی هست که جا رو به جوونترها بسپره و به کارهای ریشه ای تر مثل کارگردانی تهیه کنندگی نویسندگی و برنامه سازی روی بیاره
البته شاکی اصلی فردوسی پور همین دولت مفخم تدبیر و امید بود.
خلیل
|
24فروردين ماه 1398
0
0
وقتی ما از پشت پرده رابطه آقای کیروشی پور با صدا وسیما و روابط ایشان با افراد و شرکت ها و مسایل و حواشی دریافت و هزینه کرد و ... خبر نداریم زود قضاوت نکنیم از طرفی خود عادل فردوسی پور میداند بهمین خاطر دم نمی زند

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top