صفحات اینستاگرام رهبر معظم انقلاب، علی اکبر ولایتی و ابراهیم رئیسی دوباره شروع به کار کردند. روز گذشته اینستاگرام صفحه انگلیسی رهبر انقلاب و صفحات رئیس قوه قضائیه و مشاور بین المللی رهبری را به دلایل نامعلومی مسدود کرده بود.

پیشتر این شبکه اجتماعی در راستای سیاست‌های ایالات متحده آمریکا صفحات فرماندهان سپاه پاسداران را مسدود کرده بود. این اقدام اینستاگرام به دلیل قرار گرفتن نام سپاه در لیست تروریستی آمریکا صورت گرفته با این حال انسداد صفحات سیاستمداران اقدامی عجیب تلقی شد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

حقدوست
|
30فروردين ماه 1398
0
0
شبکه هاي مجازي برعکس تبليقات و شعارهايشان هرگز به دنبال ازادي بيان نبوده اند و نيستند کلا هيچ سازماني غربي دنبال اين شعارها نيست تمام اين شبکه ها و سازمان ها هدفشان پول و قدرت و نفوذ است و ابزار اهداف سياسي قدرتها براي پيشبرد اهداف سياسيشان هستيم ، ما در تبليقات حرفهاي رويايي و قشنگ ميشنويم ولي در عمل چيزي از انها جز توطئه دروغ و شايعه تخريب و نابودي کشورهاي هدف چيزي نميبينيم اين واقعيتي است که ساده لوحان با تبليقات زود فراموشش ميکنند ، اينستا هم مثل کل غرب ابزاري است براي پولسازي و اعمال نفوذ و قدرت غربي ها در کشورهاي ديگر انها حتا تروريستهاي القاعده و داعش را مسدود نميکردن اما مسيولان و قواي نظامي مارا در راستاي اهداف غرب مسدود ميکنند که اولين هدفش القاي حس نا اميدي انزوا کوچک و خوار کردن ايران دوم ادامه جنگ رواني و اقتصادي و ايجاد شوک و ترس وحشت هم در اقتصاد و هم در اجتماع و دامن زدن به تشنج و بي نظمي و چهارم تفرقه افکني بين مسئولين و بين مردم براي جلوگيري از اتحاد و يکصدا شدن يعني دقيقا همان اهداف امريکا ، ملت و دولت ما نبايد ساکت بنشينند تا هروز انها گستاخ تر شوند اگر همين انستا توسط مردم تحريم و منزوي شود جرات گستاخي پيدا نميکنند

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top