10. رونالدو

شاید خیلی ها مدل های عجیب تر و زشت تری برای موهایشان برگزیده اند اما مدل موهای رونالدو در جام جهانی 2002 واقعا مورد سرزنش است. این مدل مو برای کسی که قرار بود ستاره فینال جام جهانی باشد واقعا شرم آور است.

 

9. مانوئل لوکو

مانوئل به ایده موهای رونالدو ویژگی های خاصی نظیر رشته فرش اضافه کرد و باعث شد در داشتن زشت ترین مدل او از خرگوش برزیلی یک پله پیش بیوفتد.

 

8. رحیم استرلینگ

مدل موهای استرلینگ مشکل چندانی ندارد فقط یک مقداری افتضاح است. معلوم نیست چرا استرلینگ تصمیم گرفت که موهایش را شبیه بیگودی خانم ها درست کند! جد از این ها یک خط نازک در وسط صورت به عنوان ریش نیز از دیگر نکات آرایشی و پیرایشی جالب در چهره استرلینگ است.


 
7. جیسون لی

انسان ها در طول تاریخ از طبیعت الهامات بیشماری گرفتند جیسون لی نیز جزء آن دسته از انسان هاست او از آناناس برای مدل موهایش الهام گرفته است.

 

6. ساندرو رانیر

به نظر می رسد رانیر در برهه ای از زمان گمان می کرده است که فوتبالیست برزیلی نیست و یکی از خواننده های نسل جوان شرق آسیاست! و یا استریپر یکی از بارهای امریکا و گرنه دلیل دیگری برای داشتن چنین شکلی برای موهای او نمی توان یافت!!

 

5. جبرئیل سیسه

کمتر کسی است که لیگ جزیره را دنبال کرده باشد و سیسه را نشناسد واین به این دلیل نیست که او  مهاجم خوبی برای لیورپول بوده است چرا که سیسه را بیشتر به خاطر ظلمی که او نسبت به موهایش داشته به یاد می آورند.

 

4.میروسلاو پنر

فک بزرگ و کشیده پنر به تنهایی کافی بود که کسی چهره اش را از یاد نبرد با این حال وی با برگزیدن مدل موهای دختران دبستانی سعی کرد ماندگاری بیشتری در ذهن ها داشته باشد.

 

3. جیوانی سیمئونه

پسر دیگو سیمئونه بدترین مدل مو را ندارد چرا که موهای او بدترین چیزی است که یک نفر می تواند ببیند، وقتی او را ببینید به نظر می رسد که آرایشگری قصد کچل کردن او را داشته اما در اواسط کار باطری ماشین او تمام شده و نیمه کاره سرش را رها کرده است و این بهترین توجیه برای چنین مدلی است.

 

2.کریس وادل

یکی از بدترین مدل موها به بازیکن سابق تاتنهام مربوط می شود. مدل تاسف برانگیز موهای او را هیچ لغتی نمی تواند توصیف کند. وادل موهای جلوی پیشانی را کوتاه و پشت موهایش را بلند کرده بود و نتیجه چیزی شبیه یک کلاه گیس واقعا زشت بود.

 

1.تاریبو وست 

بدترین مدل موی تاریخ متعلق به تاریبو وست نیجریه ایست. معلوم نیست چه تفکری باعث شد که وست موهایش را شبیه رشته های بند کتونی های فسفری درآورد و سوال بزرگتری که مطرح می شود این است که چه مخدری باعث می شود انسان چنین طرحی برای سر کسی در نظر بگیرد!

 

*. شرط می بندم بیشتر شما این عکس لوئیس فیگو را ندیده اید!!

منبع خبر ورزش 11
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top