دوچرخه را یکی دزدید یکی دیگه جریمه شد

وکیل ملت: سپیده شافعی- خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت/ در بسیاری از نقاط جهان می گویند عدم آگاهی شما از قانون به شما مجوز تخطی از آن را نمی دهد. از طرفی همه روزه بسیاری از مردم جهان به علت عدم توجه به موارد قانونی و نکات مهمی که در مناسبات روزمره اهمیت دارند، با مشکل مواجه می شوند.برخی هم فکر می کنند که اگر در یک کار غیرقانونی و خطا اما کوچک و جزئی شرکت کنند، با مزاحمت روبه رو نخواهند شد.

تاریخ انتشار: 21مهر1394|02:55

دوچرخه را یکی دزدید یکی دیگه جریمه شد
| کد خبر: 29389

پرز لونا، با وانت باربری خود در پی عبور از تونل هلند در ساعت 3 صبح، با مردی به نام ماکالوسو مواجه شد. ماکالوسو به پرز توضیح داد یک دوچرخه کوچک به ارزش 1000دلار را برای رفت و آمد به محل کارش دزدیده است و از او برای حمل آن کمک خواست. پرز در نهایت خواسته مرد را پذیرفت.
صبح روز بعد، پلیس پس از مواجهه با دوچرخه ای به سرقت رفته که پشت وانت باربری پرز قرار داشت، او را دستگیر کرد. پرز ماجرا را توضیح داد و در نهایت دادگاه پرز لونا را محکوم کرد تا جریمه سرقت دوچرخه، رانندگی بدون گواهی نامه و نیز عدم توجه به هشدار پلیس مبنی بر ایستادن که پیش از برخورد با ماکالوسو رخ داده بود، را بپردازد. جرایمی که به سادگی قابل جلوگیری بودند! و این گونه ماکالوسو که عامل دردسرهای پرز بود، از زیر مسئولیت سرقت دوچرخه شانه خالی کرد.در واقع دوچرخه را یکی دزدید یکی دیگه جریمه شد.

کلید واژه ها دوچرخه - دزدی - شافعی
دسته بندی جالب ترين ها ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top