شاهكارصدا و سيما

وکیل ملت: دیشب دكتر حسن روحاني در برنامه ويژه گفت و گوي رييس جمهور با مردم به تشريح مسائل اقتصادي كشور كه يكي از مهم ترين دغدغه هاي اين روزهاي مردم كشور است و همچنين دورنماي ايران پس از برجام و اتفاقات پيش امده در روز هاي اخير پرداخت .

تاریخ انتشار: 22مهر1394|11:01

شاهكارصدا و سيما
| کد خبر: 30555

دیشب دكتر حسن روحاني در برنامه ويژه گفت و گوي رييس جمهور با مردم به تشريح مسائل اقتصادي كشور كه يكي از مهم ترين دغدغه هاي اين روزهاي مردم كشور است و همچنين دورنماي ايران پس از برجام و اتفاقات پيش امده در روز هاي اخير پرداخت .

به گزارش وکیل ملت ؛ اما آنچه باعث تعجب است، همزماني گفت و گوي رييس جمهور با پربيننده ترين برنامه اين روز هاي صدا و سيما ، خندوانه است، انهم برنامه اي كه قرار بود فينال يكي از جنجالي ترين و هيجان انگيزترين كمدي هاي تلويزيون را به نمايش بگذارد.

بعلاوه، زمان پخش مصاحبه رئیس جمهور با سریال پربیننده «کیمیا» نیز همزمان بود.

درواقع اگر صداوسيما ميخواست بدترين زمان ممكن طي دو ماه اخير را به دولت اختصاص دهد، اينك اين اتفاق افتاده است.

اين همزماني در حالي رخ داده است كه تيم رسانه تيم رسانه اي دولت و صدا و سيما ميتوانستند با تدبير و هماهنگي در انتقال پيام رييس جمهور به مردم موثر باشند و نه آنكه با بی دقتی باعث شوند صدای روحانی آنطور که باید و شاید به گوش مردم نرسد.

گرچه بنظر مي ايد اين اتفاق در ادامه سياست هاي صداوسيما عليه دولت باشد، اما بی تدبیری تيم رسانه اي دولت نيز در ميان چشمگير است ؛ اين درحاليست كه ساده ترين راه براي دولت، انتقال اين برنامه به فردا يا روزهاي اينده بود، گرچه بعيد بنظر ميرسد تيم رسانه اي دولت انقدر در فضاهاي سياسي قدم برمي دارد كه اساسا از پخش برنامه فينال خندوانه بي اطلاع بوده است!

لازم به ذکر است که برنامه کمدی «خندوانه» جزء پربیننده ترین برنامه های 10 سال گذشته صداوسیما بوده است و برنامه امشب آن که به معرفی فینالیست های مسابقه «خنداننده برتر» می پردازد، قطعا مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کند.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top