تاریخ انتشار: 22مهر1394|21:13

| کد خبر: 30972

روایت قاضی پور از کتک کاری یک نماینده دلواپس

وکیل ملت: ادر قاضی‌پور با اشاره به درگیری فیزیکی‌اش با حمید رسائی در حاشیه نشست علنی امروز که به ظاهر شوخی بود٬ اظهار داشت: رسائی دیروز به من بی‌احترامی کرد و به من دو مشت زد و می‌خواست آقای فرهنگی را هم کتک بزند که طرح ما را در مجلس نخوانند و امروز هم قصد داشت علیه مجلس امضا جمع کند. به هر حال نمی‌شود در خانه ملت این‌گونه علیه مردم تصمیم‌گیری کرد.

وی گفت :سیستم هماهنگی از مشهد و اهواز ارسال این پیامک‌ها به نمایندگان را مدیریت می‌کند.وی افزود: آنها نتوانستند به اهدافشان برسند. مرجع و رهبر ما آیت‌الله خامنه‌ای است ما از مجتهد منچستر پیروی نمی‌کنیم.

قاضی‌پور تصریح کرد: این درحالی است که ما برجام را تایید نکردیم ما طرحی برای کنترل برجام و رعایت چارچوب و خطوط قرمز رهبری و مصالح مورد تاکید از سوی شورای عالی امنیت ملی تهیه کردیم و براساس آن به دولت گفتیم باید عرض ۴ ماه برنامه‌اش را بدهد و ظرف ۲ سال به ۱۹۹ هزار سو دست یابد.
وی با بیان اینکه پیامک‌های بسیار زیادی برای جلوگیری از حمایت از برجام به نمایندگان ارسال شده خاطر نشان کرد: پیامک‌هایی به مضمون ارسال می‌شودکه ما کار اشتباهی کردیم که این طرح را به تصویب رساندیم. می‌گویند این کار خیانت به خون شهدا و دور از فرامین و خطوط قرمز مد نظر رهبری است اما وقتی توضیح می‌دهیم از ما تشکر می‌کنند.
قاضی‌پور در پایان با بیان اینکه ارسال پیامک‌ها از پیش برنامه‌ریزی شده است٬ یادآور شد: سیستم هماهنگی از مشهد و اهواز ارسال این پیامک‌ها به نمایندگان را مدیریت می‌کند.

کلید واژه ها دلواپس - نماینده - برجام
دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top