عارف :

برنامه ما هماهنگی اصلاح طلبان و طرفداران دولت است

وکیل ملت: رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت: حضور من در انتخابات صد درصد نیست و برنامه ما این است که اصلاح طلبان و دولت هماهنگ عمل کنند.

تاریخ انتشار: 23مهر1394|09:30

برنامه ما هماهنگی اصلاح طلبان و طرفداران دولت است
| کد خبر: 31142

به گزارش وکیل ملت ، محمدرضا عارف در حاشیه یازدهمین مجمع عمومی حزب موتلفه اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران درخصوص آینده اصلاح طلبان در انتخابات آتی اظهار داشت: آینده اصلاح طلبان برای حضور در مجلس روشن است و انشاءالله پیروز انتخابات خواهیم بود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظر شما درباره تصویب برجام در مجلس چیست، گفت: من از مجلس تشکر می کنم که یک بحث کارشناسی و دقیق را داشتند و امیدوارم دولت به پشتوانه مجلس بتواند آن را اجرا کند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در خصوص رابطه دولت و مجلس افزود: باید گفت رابطه دولت و مجلس بهتر از قبل شده است و این بسیار خوب است. امیدواریم دولت به طور جدی برجام را دنبال کند.

عارف با اشاره به اخباری مبنی بر راه اندازی و تشکیل ستاد انتخاباتی اظهار داشت: تاکنون ستاد انتخابات تشکیل نشده و اقداماتی فقط برای ساماندهی امور انجام شده است. حضور من در انتخابات صد درصد نیست و برنامه ما این است که اصلاح طلبان و دولت هماهنگ عمل کنند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا آقای رسولی رئیس ستاد انتخابات شما قصد کاندیدا شدن برای مجلس را دارد تصریح کرد: تا جایی که من می دانم وی قصدی برای کاندیدا شدن ندارد. برنامه ما این است که اصلاح طلبان و طرفداران دولت با هم هماهنگ باشیم.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در پایان خاطرنشان کرد: در مورد اعتدالیون موضع ما این است که با هم لیست دهیم. شرایط کشور ایجاد می کند که اصلاح طلبان و اصولگرایان در لیست مشترک افراد باشند اما تاکنون پیام مثبتی از اصولگرایان نشنیده ایم.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top