معاون دادگستری لرستان:

۱۲ گزارش تخلفاتی در حوزه انتخاباتی لرستان

وکیل ملت: خرم آباد - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان از ارائه ۱۲ گزارش تخلفاتی در حوزه انتخابات به دستگاه قضایی این استان خبر داد.

تاریخ انتشار: 27مهر1394|10:40

۱۲ گزارش تخلفاتی در حوزه انتخاباتی لرستان
| کد خبر: 33580

به گزلرش وکیل ملت محمد تقی شاکرمی  با اشاره به نظارت دادگستری لرستان در برگزاری انتخابات استان لرستان اظهار داشت: در این راستا اقدامات اساسی در راستای مقابله با تخلفات انتخاباتی در استان در دستور کار قرار داده ایم.

وی با اشاره به راه اندازی شعب رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در سطح دادگاههای استان لرستان عنوان کرد: این شعب در دادسراها، دادگاههای جزایی، تجدید نظر و ... در مرکز استان لرستان راه اندازی شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان همچنین از راه اندازی این شعب رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در دادگاههای شهرستانهای مختلف استان خبر داد.

شاکرمی با بیان اینکه این شعب دادگستری فعالیت های انتخاباتی در سطح استان را رسد می کنند افزود: در این راستا تا کنون ۱۲ گزارش تخلفاتی انتخاباتی در دستگاه قضایی استان داشته ایم.

وی عنوان کرد: این گزارش های تخلفاتی مربوط به مرکز استان و همچنین شهرستانهای مختلف لرستان بوده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان گفت: در نهایت این گزارش های تخلفاتی به دادستان مرکز استان و سایر دادستانهای شهرستانهای استان برای برخورد قانونی ارائه شده است.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top