استقلال برترین تیم 4 سال اخیر ایران/ پرسپولیس از جمع هشت تیم خارج شد

وکیل ملت: استقلال برترین تیم 4 سال اخیر در لیگ برتر در ایران در پایان هفته هشتم شد.

تاریخ انتشار: 2آبان1394|21:10

استقلال برترین تیم 4 سال اخیر ایران/ پرسپولیس از جمع هشت تیم خارج شد
| کد خبر: 36347

قطار لیگ پانزدهم همچنان در حال حرکت است و تیم‌ها با جدیت به رقابت‌ با یکدیگر می‌پردازند. بر این اساس به سراغ جدول‌های لیگ یازدهم تا پانزدهم در پایان هفته هشتم مسابقات رفتیم تا مقایسه‌ای بین شرایط تیم‌ها انجام دهیم. هفته هشتم لیگ پانزدهم با پیروزی تیم‌های ذوب آهن، راه آهن و تراکتور سازی تبریز به پایان رسید.

لازم به ذکر است تا هفته هشتم لیگ پانزدهم مهدی طارمی و مهرداد صمدی 6 گل در صدر جدول گلزنان قرار دارند و امید ابراهیمی با 5 گل در رده سوم  جدول و همچنین حسن بیت سعید بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان با 4 گل زده چهارم جدول را به خود اختصاص داده است.

لیگ برتر 91- 92

1- تیم نفت تهران در  هفته هشتم مسابقات لیگ برتر 91- 92 با 13 گل زده، 6 گل  خورده، 1 باخت ، 3 تساوی و 4 امتیاز در صدر جدول قرار دارد که این تیم تا هفته هشتم لیگ 91 – 92 بهترین خط حمله را به خود اختصاص داده است.

2- تیم فوتبال استقلال تهران نیز با 3 تساوی، 1 باخت، 8 گل زده و 15 امتیاز تا هفته هشتم لیگ 91- 92 در جایگاه دوم قرار دارد که این تیم با 3 گل خورده عنوان بهترین خط دفاع را به خود اختصاص می‌دهد.

3- تیم  فجر سپاسی شیراز در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر 91- 92 با 2 تساوی، 2 باخت، 15 گل زده، 6 گل خورده و 14 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد که این تیم با توجه به تعداد گل‌های زده عنوان بهترین خط حمله را به خود اختصاص می‌دهد.

4- تیم فوتبال سپاهان اصفهان نیز با 2 تساوی، 2 باخت، 12 گل زده، 7 گل خورده و 14 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.

لیگ برتر 92-93
1- تیم فوتبال فولاد خوزستان هفته هشتم در لیگ سیزدهم 6 برد، 2 باخت، 11 گل زده، 8 گل خورده و 18 امتیاز در رده اول جدول قرار دارد.

2- تیم فوتبال نفت تهران که فصل گذشته یعنی لیگ دوازدهم تا هفته هشتم در صدر  جدول قرار داشت اما در لیگ سیزدهم تا هفته هشتم جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص داده است. تیم نفت تهران در لیگ سیزدهم با 5 برد، 1 تساوی، 2 باخت، 13 گل زده، 9 گل خورده و دارای 16 امتیاز می‌باشد که این تیم با 13 گل بهترین خط حمله را نیز از آن خود کرده است.

3- تیم فوتبال تراکتور سازی در لیگ برتر 92-93 تا هفته هشتم مسابقات لیگ برتر با 4 برد، 3 تساوی، 1 باخت، 10 گل زده و 15 امتیاز در مکان سوم  جدول می‌باشد.

4- تیم فوتبال استقلال تهران که در لیگ 91- 92 با 15 امتیاز در جایگاه دوم قرار داشت اما در لیگ سیزدهم تا هفته هشتم مسابقات با 5 برد، 1 تساوی، 2 باخت، 13 گل زده، 9 گل خورده و 15 امتیاز جایگاه چهارم را از آن خود کرده است.
البته تیم استقلال با 13 گل زده بهترین خط حمله نیز لقب گرفته است.

لیگ برتر 93-94
1- تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در لیگ چهاردهم تا هفته هشتم مسابقات با 1 تساوی، 1 باخت، 17 گل زده، 6 گل خورده و 19 امتیاز در صدر  جدول قرار دارد و انی تیم با توجه به 17 گلی که به ثمر رسانده تا هفته هشتم بهترین خط حمله را نیز داشته است.

2- تیم فوتبال استقلال در دو دوره قبلی نیز  جزو چهار تیم صدر جدول بود که در لیگ  چهاردهم نیز این تیم با 6 برد، 2 باخت، 15 گل زده، 8 گل خورده و 18 امتیاز تا هفته هشتم در اولین مکان جدول قرار گرفته است. استقلالی‌ها نیز دارای بهترین خط حمله تا هفته هشتم نیز می‌باشند.

3- تیم فوتبال سپاهان اصفهان نیز با 4 برد، 3 تساوی، 1 باخت، 11 گل زده، 7 گل خورده و 15 امتیاز سومین تیم برتر تا هفته هشتم لیگ 93- 94 است.

4- تیم فوتبال فولاد خوزستان در مسابقات لیگ برتر 93- 94 تا هفته هشتم با 4 برد، 2 تساوی، 2 باخت، 7 گل زده، 4 گل خورده و 14 امتیاز مکان چهارم جدول را به خود اختصاص داده است. این تیم با 4 گل خورده بهترین خط دفاع را نیز دارد.


لیگ برتر 94-95

1- تیم فوتبال استقلال تهران در لیگ پانزدهم نیز همچنان جزو 4 تیم برتر صدر جدول قرار دارد. این تیم در حال حاضر تا هفته هشتم با 5 برد، 2 تساوی، 1 باخت، 14 گل زده، 9 گل خورده و 17 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و استقلالی‌ها با تعداد گل‌هایی ک ه به ثمر رساندند بهترین خط حمله را به  خود اختصاص داده‌اند.

2- تیم فوتبال سپاهان اصفهان در لیگ پانزدهم تاهفته هشتم مسابقات لیگ برتر با 4 برد، 3 تساوی، 1 باخت، 10 گل زده، 5 گل خورده و 15 امتیاز در رده دوم جدول می‌باشد.

3- تیم فوتبال استقلال خوزستان نیز در لیگ برتر 94-95 تا هفته هشتم مسابقات لیگ برتر با 4 برد، 3 تساوی، 1 باخت، 7 گل زده، 3 گل خورده و 15 امتیاز سومین جایگاه جدول را از آن خود کرده است البته گفتنی است که این تیم با تعداد کم گ ل‌های خورده‌ای که دارد بهترین خط دفاع را تا به اینجای کار از آن خود کرده است.

4- تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مسابقات لیگ برتر 94- 95 تا هفته هشتم با کسب 4 برد، 2 تساوی، 2 باخت، 8 گل زده، 3 گل خورده و 14 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار دارد. تیم ذوب آهن نیز با کمترین گل‌هایی که خورده بهترین خط دفاع را نیز دارا می‌باشد.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس در طول 4 سال اخیر نتوانسته در پایان هفته هشتم از دور رفت در جمع برترین‌های 4 دوره اخیر قرار بگیرد.

این در حالی است که تیم فوتبال استقلال با کسب امتیاز 65 نسبت به تیم‌های دیگر توانسته باز هم صدر جدول را به خود اختصاص دهد.

2- تیم سپاهان با 44 امتیاز در مکان دوم قرار دارد.
3- تیم فوتبال تراکتور سازی در جمع برترین‌ها با 34 امتیاز مکان سوم می‌باشد.
4-تیم فوتبال نفت تهران نیز با 31 امتیاز مکان چهارم را در جمع برترین‌ها دارد.
5- تیم فوتبال فولاد خوزستان با کسب 32 امتیاز مکان پنجم قرار دارد.
6- تیم فوتبال استقلال خوزستان نیز در 4 دوره اخیر تنها در لیگ برتر 94- 95 جزو چهار تیم برتر قرار دارد که با کسب 15 امتیاز مکان ششم را به خود اختصاص داده است.
7- تیم فوتبال ذوب آهن نیز در 4 سال اخیر تا هفته هشتم مسابقات لیگ برتر برای اولین بار جزو برترین‌ها قرار گرفته که این تیم با کسب 14 امتیاز مکان هفتم را از آن خود کرده است. از طرفی دیگر تیم فجر سپاسی شیراز نیز در 4 سال اخیر برای  اولین بار در کنار تیم‌های برتر حضور دارد که این تیم با کسب 14 امتیاز با تیم ذوب آهن برابر است و تنها از لحاظ گل‌های زده با یکدیگر تفاوت دارند.


1- تیم‌های مورد نظر از لحاظ تعداد گل‌های زده نیز با یکدیگر تفاوت دارند و با توجه به بررسی‌های لازم تیم فوتبال استقلال همچنان با 50 گل زده از دیگر تیم‌ها برتری دارد و این تیم با تعداد گل‌هایی که در 4 سال اخیر البته هفته هشتم به ثمر رسانده توانسته در رتبه اول قرار بگیرد.
2- تیم فوتبال سپاهان اصفهان نیز با 33 گل زده نسبت به تیم‌های دیگر جایگاه دوم را از آن خود کرده است.
3- تیم فوتبال تراکتور سازی نیز با 27 گلی که به ثمر رسانده در رتبه سوم قرار دارد.
4- تیم فوتبال نفت تهران نیز با 26 گل زده جایگاه چهارم می‌باشد.
5- تیم فوتبال فولاد خوزستان با 18 گل زده در مکان پنجم قرار دارد.
6- تیم فجر سپاسی شیراز در 4  سال اخیر تنها یک بار در 4 تیم صدر جدول قرار داشته که این تیم با 6 گل زده در مکان ششم قرار دارد.
7- تیم فوتبال استقلال  خوزستان نیز با 7 گل زده در جایگاه هفتم قرار دارد و این تیم هم در 4 سال  اخیر اولین بار است در جمع 4 تیم صدر قرار دارد.
8- تیم فوتبال ذوب آهن نیز با 8 گل زده مکان هشتم را نسبت به دیگر تیم‌ها به خود اختصاص داده است.


با توجه به بررسی‌هایی که صورت گرفت در نهایت مشخص شد تیم فوتبال استقلال تهران در 4 سال اخیر توانسته در پایان هفته هشتم از دور رفت جزو برترین‌ها و البته صدر نشین نسبت به تیم‌های دیگر قرار بگیرد.

انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top