دزد پررو

وکیل ملت: سپیده شافعی/روز به روز تنوع اتفاقات حقوقی در جهان بیشتر می شود. دزدی یکی از معمول ترین انواع جرایم حقوقی در جهان شناخته می شود اما دزدان امروزی هم در مقایسه با گذشته رفتارهای جدید، متفاوت و غیر متعارفی از خود نشان می دهند. اگر در گذشته با دیدن صاحبخانه متواری می شدند، امروزه بدون استرس و نگرانی به بحث با فرد شاکی می پردازند! نمونه ای از این دست اتفاق های غیر معمول را در زیر می خوانیم

تاریخ انتشار: 3آبان1394|11:31

دزد پررو
| کد خبر: 36635

لونا گارت52ساله وقتی بعدازظهر یک روز به خانه رفت، با فردی غریبه مواجه شد که بر روی کاناپه پذیرایی خانه نشسته بود. لونا از وی خواست منزلش را ترک کند، اما مرد غریبه نه تنها قصد خروج نداشت بلکه شروع به بحث با صاحبخانه کرد!
لونا با پلیس تماس گرفت و کمک خواست. نیروهای پلیس بلافاصله پس از رسیدن به منزل لونا دزد را که در کمال تعجب همچنان آنجا بود دستگیر کرد. دزد مردی 30 ساله به نام ماریو اسکات بود که با باز کردن پنجره وارد خانه شده بود. با بررسی های پلیس چندین جعبه مواد غذایی، پاپ کورن و غلات در آشپزخانه بهم ریخته خانه لونا پیدا شد. پلیس در ادامه با جسد مرده دو ماهی بتا و اکواریوم خالی مواجه شد. این درحالی بود که در اتاق خواب لونا به ارزش 50 دلار شکسته بود.    
براساس تخمین، ارزش مواد غذایی مصرف شده توسط اسکات 27 دلار بود. در نهایت دادگاه این دزد را به جرم دزدی، ورود غیرقانونی به منزل دیگران، تخریب منزل، خسارت به مواد غذایی موجود، مجازات کرد.

کلید واژه ها دزد - قوانین شگفت انگیز
دسته بندی جالب ترين ها ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top