ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری شد

وکیل ملت: رییس سازمان سینمایی طی حکمی دکتر سید مصطفی ابطحی را به سمت مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری و حسین مسافر آستانه را به مست مشاور رییس سازمان سینمایی منصوب کرد.

تاریخ انتشار: 5آبان1394|23:20

ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری شد
| کد خبر: 38705

 

به گزارش وکیل ملت ؛  به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن حکم متن ابطحی آمده است: جناب آقای دکتر سید مصطفی ابطحی؛ نظر به سوابق درخشان علمی و اجرایی شما در عرصه های گوناگون مدیریت فرهنگی و با استناد به مصوبه هیات امنای موسسه رسانه های تصویری، به موجب این حکم، به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب می شوید. سینمای خانگی فزون بر آثار بی بدیل فرهنگی، یکی از پایه های مهم اقتصاد سینما است. ساماندهی شبکه سینمای خانگی، به ویژه برداشتن موانع راه اندازی سریع تر وی او دی، مبارزه همه جانبه با سرقت های مادی و معنوی آثار سینمایی و ویدیویی، ارتقاء ورود مختلف آثار و تقویت فعالیت بخش خصوصی، از جمله اقدام هایی است که انتظار می رود با همکاری اصناف و جلب حمایت های نهادهای مرتبط، انجام بپذیرد.

ساماندهی امور بین الملل سینمای ایران و هماهنگی امور جشنواره ها از دیگر ماموریت های جدید این موسسه است که لازم است سازو کارهای اجرایی شدن آنها هرچه زودتر فراهم شود. 

با سپاس از صادقانه و موثر هنرمند فرهیخته جتاب آقای مسافر آستانه، توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

مسافر آستانه مشاور رییس سازمان سینمایی شد
حجت الله ایوبی در حکمی حسین مسافر آستانه را به مست مشاور رییس سازمان سینمایی منصوب کرد.

در حکم حسین مسافر آستانه آمده است: هنرمند گرامی، جناب آقای حسین مسافر آستانه، نظر به سوابق ارزشمند هنری و اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم، به سمت مشاور رییس سازمان سینمایی منصوب می شوید.

تعهد و دلبستگی شما به اعتلای فرهنگ و هنر نوید بخش دوره تازه ای از تلاش هایتان برای پیشبرد اهداف سینمایی دولت تدبیر و امید خواهد بود.

تلاش های ارزنده شما را در موسسه رسانه های تصویری ارج می نهم و موفقیت های روز افزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

انتهای  پیام/  

باشگاه  خبرنگاران جوان

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top