بانک مرکزی تاجیکستان: زنجانی پولی ندارد

وکیل ملت: بابک زنجانی اعلام کرد که معادل یک میلیارد یورو در بانک مرکزی کشور تاجیکستان (بانک ملی تاجیکستان) منابع دارد و در صورت معرفی حساب ارزی، می‌تواند وجوه را در کشور تاجیکستان واریز کند.

تاریخ انتشار: 12آبان1394|12:40

بانک مرکزی تاجیکستان: زنجانی پولی ندارد
| کد خبر: 43894

به گزارش وکیل ملت ، در مهر ماه سال 1392  بابک زنجانی اعلام کرد که معادل یک میلیارد یورو در بانک مرکزی کشور تاجیکستان (بانک ملی تاجیکستان) منابع دارد و در صورت معرفی حساب ارزی، می‌تواند وجوه را در کشور تاجیکستان واریز کند.

از سوی مسئولان ارشد کشور، از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درخواست شد تا حساب ارزی معرفی کرده و موضوع را پیگیری کند تا وجوه مورد ادعای بابک زنجانی به آن حساب واریز شود. رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، معاون  امور بین‌الملل بانک مرکزی را به کشور تاجیکستان اعزام کردند تا موضوع را پیگیری کند.

ابتدا در سفر اول معاون امور بین‌الملل بانک  مرکزی جمهوری اسلامی ایران به کشور تاجیکستان و ملاقات با معاون رئیس کل بانک مرکزی تاجیکستان، مطالب غیرشفاف و مبهمی  مطرح شد، سپس در سفر دوم و ملاقات با رئیس کل بانک مرکزی تاجیکستان، وجود منابع در آن بانک  تایید نشد و نتیجه‌ای به دست نیامد. در این خصوص، گزارش کامل اقدامات انجام شده در بانک مرکزی  جمهوری اسلامی ایران موجود است.

 

 

ایلنا

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top