تاریخ انتشار: 12آبان1394|14:58

| کد خبر: 44058

25 آبان سعید مرتضوی محاکمه می شود

وکیل ملت: وکیل شکات پرونده تامین اجتماعی از برگزاری نخستین جلسه محاکمه سعید مرتضوی، مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در ارتباط با شکایت شکات خصوصی از این متهم در روز 25 آبان خبر داد.

مصطفی ترک همدانی افزود: این پرونده اخیرا به شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت ارسال شده است.
وکیل شکات تامین اجتماعی با بیان اینکه پرونده یاد شده در حقیقت بخش دوم پرونده تامین اجتماعی است که به شکایت تعدادی شکات خصوصی از سعید مرتضوی اختصاص دارد، گفت: در ارتباط با این پرونده، قرار مجرمیت و کیفرخواست از سوی دادستانی برای متهم، صادر و به دادگاه ارسال شده است.
به گفته ترک همدانی نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده، دوشنبه 25 آبان ماه در شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری برگزار می شود.
وی در مورد علنی یا غیر علنی برگزار شدن جلسه رسیدگی اظهار کرد: تشخیص علنی یا غیرعلنی برگزار شدن جلسه دادگاه بر عهده رئیس دادگاه است و احتمال می دهم جلسه مورد نظر به صورت غیرعلنی تشکیل شود.
 چندی پیش یک بخش از پرونده سعید مرتضوی دادستان سابق تهران و مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدرضا محمدی کشکولی برای رسیدگی به شکایات سازمان تامین اجتماعی و ولی دم یکی از کشته شدگان کهریزک برگزار و مرتضوی در پرونده شکایت ولی دم روح الامینی تبرئه شد.
مرتضوی در بخش شکایت سازمان تامین اجتماعی به 46 میلیون تومان رد مال و یک سال حبس که 6 ماه آن، تعلیقی است، محکوم شد.

کلید واژه ها سعید مرتضوی - دادگاه
دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top