تاریخ انتشار: 14آبان1394|19:10

| کد خبر: 45850

هشدار نسبت به افزایش حجم ورودی پرونده ها به محاکم تهران

وکیل ملت: رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران با هشدار نسبت به افزایش حجم ورودی پرونده ها در سال جاری نسبت به سال گذشته گفت: متاسفانه در این شرایط با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم.

عباس پوریانی در دور چهارم بازدید از مجتمع های قضایی تهران، با حضور در مجتمع قضایی شهید بهشتی افزود: با وجود افزایش ورودی پرونده ها، با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم.
وی با ابراز نگرانی از کمبود نیروی اداری و قضایی، خواستار توجه مسئولان در تأمین نیروی انسانی در دادگستری شد.
پوریانی با بیان اینکه در سال جاری بسیاری از همکاران با سابقه در محاکم تهران بازنشسته شده اند، گفت: از طرفی با بازنشسته شدن همکاران روبرو هستیم و از دیگر سو، با توجه به عدم جذب نیروی جایگزین، مشکلاتی برای دادگاه های عمومی و انقلاب تهران ایجاد شده است.
وی ادامه داد: از جمله مشکلاتی که عدم جذب نیروی جایگزین برای دادگاه های عمومی و انقلاب تهران ایجاد کرده این است که فشار کار مضاعف را متوجه دیگر همکاران کرده است.
پوریانی هدف از بازدیدها در دور چهارم را بررسی و تصمیمات کاربردی در جهت حل مشکلات و شنیدن نظرات همکاران بصورت مستقیم عنوان کرد.
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در بخش دیگری از سخنان خود به قیام عاشورا و نهضت حسینی اشاره کرد و گفت: قیام عاشورا جاودانگی خود را مرهون پیام رسانی حضرت زینب(س) است و اگر نبود رسالت زینبی، امروز شاهد گسترش اسلام در جهان نبودیم.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top