یدالله جهانبازیدرباره قضاوت خود در بازی پرسپولیس و ذوب آهن و اخراج ایمان صادقی گفت: من در آن صحنه ندیدم که توپ به کدام قسمت از بدن دروازه‌بان پرسپولیس خورد، اما کمک داور پرچم زد و به من اشاره کرد که توپ به دست ایمان صادقی خورده است و چون از یک گل مسلم با خطا جلوگیری کرده بود، مجبور بودم به او کارت قرمز نشان بدهم.
 
وی ادامه داد: پس از آن هم به سراغ کمک داور رفتم و به او گفتم مطمئنی که توپ به دست دروازه‌بان پرسپولیس خورده که او با قاطعیت این مسئله را تائید کرد و سه بار این مسئله را از او پرسیدم. اگر علی میرزابیگی فقط یک درصد به من می‌گفت که مردد هستم و شک دارم من کارت قرمز را بازمی گرداندم و با یک «دراپ بال» بازی را ادامه می‌دادم، اما میرزابیگی تاکید کرد که دروازه‌بان پرسپولیس مرتکب خطای هند شده است. خوردبین، جلال مرادی و چند نفر دیگر در آنجا بودند و می‌توانند شهادت بدهند.
 
جهانبازی درباره اینکه می‌توانست تصمیمش را درباره اخراج دروازه بان پرسپولیس بازگرداند، گفت: بله، چون هنوز بازی شروع نشده بود، طبق قانون می‌توانستم این کار را بکنم؛ بارها من پرچم و تصمیم کمک داور را بازگردانده ام. معروف ترین صحنه همان بازی بین ملوان و ابومسلم بود که داود رفعتی کمک داور اعلام پنالتی کرد و من این پنالتی را رد کردم و تصمیم را برگرداندم در ان مسابقه صحبت از 18 تا 20 میلیارد تومان پول بابت سقوط یک تیم مطرح بود و تیمی که سقوط می‌کرد از نظر مالی چنین مبلغی را ضرر می کرد اما من تصمیم کمک داورم را برگرداندم در تبریز هم در گذشته تصمیم کمک داورم را برگردانده بودم.
 
داور مسابقه در مورد محرومیت 4 جلسه خودش و میرزابیگی گفت: بحث محرومیت اکنون مهم نیست من دوست دارم که حقیقت مشخص شود و همه بدانند که من چنین تصمیمی نگرفته‌ام. اگر چه من کارت قرمز را به دروازه‌بان پرسپولیس نشان دادم اما این تصمیم کمک داورم بود. به هر حال تیم پرسپولیس از قضاوت این مسابقه ضرر کرده است و من هرچند در این تصمیم نقشی نداشته ام اما شرایط پرسپولیس و هوادارانش را درک می‌کنم و از آنها عذرخواهی می‌کنم.
 

   

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top