تاریخ انتشار: 16آبان1394|19:49

| کد خبر: 47397

اظهار نظر جالب روحانی معروف درباره وقایع سال 88+ عکس

وکیل ملت: حجت الاسلام زائری در اینستاگرام خود با شرح حادثه ای که برای خودش رخ داده نوشت:

حجت الاسلام زائری در اینستاگرام خود با شرح حادثه ای که برای خودش رخ داده نوشت:
 

اظهار نظر جالب روحانی معروف درباره وقایع سال 88+ عکس

 
ديدم سه ماشين پژو به سرعت ويراژ دادند و رفتند. بعد هم از در ورودي يك ساختمان متعلق به [...] داخل شدند. خواستم ببينم كه ماشين متعلق به چه كسي بوده كه جلوي ماشين من را گرفتند و يكي از تيم حفاظت با عصبانيت از ماشين بيرون پريد جلو آمد و ظاهرا من را شناخت و خيلي عذرخواهي كرد به اين توجيه كه ببخشيد بچه ها شما را نشناخته اند ! گفتم چه فرقي مي كند ، من هم يك شهروند عادي ! اين رفتار غلط است و غير اسلامي ست! خواهش كرد كه بروم و ببخشايم و كوتاه بيايم ... بي خيال شدم چون مي دانم اين رفتار از اكثر مسوولان كشور عادي است ! احتمالا آن آدم [...]ى هم كه توي ماشين وسط نشسته بود با امثال همين راهپيمايي پريروز به استمرار قدرتش اطمينان يافته كه اين طور تركتازي مي كند ! پس از من چه برمي آيد ؟
 
فقط به دوستاني كه در حوادثي مثل فتنه ٨٨ دنبال دست آمريكا و انگليس مي گردند عرض مي كنم كه توطئه اجنبي با اين زمينه هاي منفي تكميل مي شود. اصلا اختلاس و فساد و ظلم و رشوه و ربا و .... هيچ ، فقط كافي است مثل اين مسأله امشب من شبي تنها و تنها يك مورد در تهران رخ دهد ، در فتنه ٩٨ ببينيد چه قدر آدم زمينه فرياد زدن و تظاهرات كردن دارند ؟! ببينيد چه قدر عقده هاي متراكم و غصه هاي فشرده شده بري انفجار آماده مي شود !
 
دوستان عزيز و انقلابي ! نفوذ بيگانه همين رفتارهاي غلط و زورگويي هاي بي سروصداست كه هيچ كدام را به شمار نمي آوريم و تا كسي هم به آنها اعتراض كند صدتا برچسب ضدانقلاب و بي دين و دشمن و غيرخودي به او مي زنيم.

منبع:شفاف

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top