اقساط وام خودرو با نرخ سود ۱۶ درصد حداکثر ۷۰۸ هزارتومان

وکیل ملت: فهرست نمایندگی‌های مجاز و مشمول این طرح در جلسه نهایی با خودروسازان مشخص خواهد شد و از 18 آبان مردم می‌توانند به نمایندگی‌ها مراجعه کنند.

تاریخ انتشار: 16آبان1394|20:01

اقساط وام خودرو با نرخ سود ۱۶ درصد حداکثر ۷۰۸ هزارتومان
| کد خبر: 47403

به گزارش وکیل ملت مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه اقساط تسهیلات خرید خودرو با نرخ سود ۱۶ درصد حداکثر ۷۰۸ هزار و با نرخ سود ۱۲ درصد ، ۶۵۸ هزار تومان خواهد بود ، گفت : دوره بازپرداخت وام خودرو از ۴ تا ۷ سال متناسب با توافق مشتری و خودروساز است. 
 
سیدعلی‌اصغر میرمحمدصادقی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درباره تسهیلات خرید خودرو و کارت اعتباری افزود: برای خرید خودرو و کارت اعتباری نیازی به مراجعه مردم به بانک‌ها نیست بلکه متقاضیان باید به نمایندگی‌های مجاز که در سایت بانک مرکزی و وزارت صنعت اعلام می‌شود ، مراجعه کنند. 
 
وی افزود: فهرست نمایندگی‌های مجاز و مشمول این طرح در جلسه نهایی با خودروسازان مشخص خواهد شد و از 18 آبان مردم می‌توانند به نمایندگی‌ها مراجعه کنند. 
 
مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی گفت : داشتن اقساط تسهیلات دیگر، محدودیتی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد. 
 
میرمحمدصادقی درباره تسهیلات کارت اعتباری گفت: در مرحله نخست ، افراد را سازمان‌ها و دستگاه‌ها به بانک‌ها معرفی می کنند و افراد با ارائه گواهی کسر از حقوق ؛ کارت اعتباری دریافت می‌کنند ، بنابراین ابتدا کسانی که حقوق ثابت دارند بر اساس حقوق دریافتی کارت اعتباری می‌گیرند.
 
وی تصریح کرد: اقساط کارت اعتباری 10 میلیون تومانی در دوره بازپرداخت 18 ماهه 609 هزار تومان خواهد بود. 
 
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی تاکید کرد : در اجرای این طرح ها به هیچ وجه نیازی به مراجعه مردم به بانک ها نیست. 
 
میرمحمد صادقی درباره جامعه زیر پوشش کارت اعتباری گفت : در مرحله اول این طرح برای کارکنان دستگاههایی که حقوق ثابت دارند اجرا می شود و در مرحله بعد نیز برای مشاغل آزاد تصمیم گیری خواهد شد.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top