حسین دهدشتی نماینده مردم آبادان در گفت‌وگو با خبرنگاروکیل ملت ، با اشاره به آخرین اخبار درباره تحقیق و تفحص از شرکت تاسیسات دریایی ایران گفت: تحقیق و تفحص از شرکت تاسیسات دریایی قرار است در قالب ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس پیگیری شود.

وی افزود: به دلیل اینکه طرح تحقیق و تفحص از شرکت تاسیسات دریایی ایران در مجلس، مشمول مرور زمان قرار گرفت و رئیس مجلس هم اذعان داشت که زمانی برای رسیدگی به این طرح وجود ندارد، قرار شد این تحقیق و تفحص در غالب ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس بررسی شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه متذکر شد،: طرح تحقیق و تفحص از شرکت تاسیسات دریایی طبق ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس دو هفته قبل به کمیسیون انرژی مجلس ارجاع داده شد که این موضوع اواخر هفته گذشته مورد موافقت اعضای کمیسیون انرژی قرار گرفت.

دهدشتی با بیان اینکه عمده بررسی‌ها در رابطه با عملکرد شرکت تاسیسات دریایی طبق اطلاعات و گزارشات واصله به کمیسیون انرژی پیگیری خواهد شد، تاکید کرد: در راستای بررسی عملکرد فعالیت شرکت تاسیسات دریایی طبق ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس قرار است از مسئولین سازمان بازرسی و دیوان محاسبات به کمیسیون انرژی، دعوت بعمل آید تا با جمع بندی دیدگاه‌ها نهایتا گزارشی به هیئت رئیسه مجلس ارسال شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تصریح کرد: بررسی عملکرد فعالیت شرکت تاسیسات دریایی طبق ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس معطوف به موضوع قراردادها، دستمزدها، رشد شرکت‌های وابسته به تأسیسات دریایی، بررسی سهام و نحوه واگذاری این شرکت‌ها و موضوع دکل‌ها خواهد بود.

دهدشتی در پایان خاطر نشان کرد: می‌توان موضوع بررسی عملکرد شرکت تاسیسات دریایی طبق ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس را یک نوع تحقیق و تفحص دانست، تحقیق و تفحصی که در مدت زمان کوتاهی عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام/

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top