به گزارش وکیل ملت وبه نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان با انتقاد از معطل ماندن آرای قلع و قمع بناهای غیرمجاز ساخته شده در عرصه های ملی، منابع طبیعی و کشاورزی استان خطاب به مدیران گفت: با قاطعیت اعلام می کنم پیش از این که با متخلفان در عرصه های ملی و منابع طبیعی استان برخورد کنیم با مدیرانی که اعلام جرم و برخورد با متخلفان را انجام نداده اند، برخورد خواهیم کرد.

وی با تاکید بر این که برای حفظ بیت المال در برخورد با متخلفان کوتاه نخواهیم آمد گفت: بر اساس قانون مجازات اسلامی، انفصال از خدمت در انتظار مدیرانی است که احکام قلع و قمع بناهای غیرمجاز را اجرا نکنند.

هاشمیان با بیان این که هم اکنون آرای قطعی زیادی در واحدهای اجرای احکام و کمیسیون ماده ۹۹ بر زمین مانده است، گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی متولی، نداشتن بودجه و امکانات را علت اجرا نکردن این آرا عنوان می کنند در حالی‌که هیچ عاملی، نباید مانع از برخورد با متخلفان شود.

رئیس شورای حفظ بیت المال استان گفت: همه مدیران دستگاه های اجرایی متولی در عرصه های ملی منابع طبیعی و کشاورزی استان باید درباره علت اجرا نشدن آرای صادر شده، پاسخگو باشند.

هاشمیان در ادامه سخنان خود به ساخت و ساز دوباره در محل اجرای احکام قلع و قمع هم اشاره کرد و گفت: مسئولان دستگاه های متولی باید پس از قلع و قمع بناهای غیرمجاز، سرکشی از این محل ها را ادامه دهند و تخلف های احتمالی را به موقع اعلام جرم کنند.

هاشمیان افزود: اجرای احکام قلع و قمع در پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در استان موثر است.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top