تاریخ انتشار: 18آبان1394|10:34

| کد خبر: 48336

اشتباه فاحش در مناظره‌های سال 88

وکیل ملت: محمدتقی رهبر، نماینده سابق مجلس و امام‌جمعه موقت اصفهان از برخورد‌های اصولگرایان تندرو با ناطق‌نوری شکایت دارد. او معتقد است تخریب چهره‌ای مانند ناطق‌نوری که سابقه شناخته‌شده‌ای دارد، نه‌تنها منصفانه نیست، بلکه واقعیت هم ندارد و به مصحلت نظام و کشور هم نیست.

اهم سخنان وی از این قرار است:

*ناطق یکی از چهره‌های سابقه‌دار قدیمی و مؤثر در انقلاب بوده و هست. من به نوبه خودم، نقطه‌ضعفی که به خاطر آن بخواهند از ایشان انتقاد کنند در شخص آقای ناطق نمی‌بینیم. متأسفانه ما روش‌هایمان کمی افراط و تفریطی است و این اشتباه است. از خراب‌کردن فقط دشمن سود می‌برد.

* تخریب چهره آقای ناطق از اشتباهات مناظره‌های سال ٨٨ بود. بد بود و نباید می‌شد. ما همان روز هم به آن رفتارها و گفتارها و مصاحبه‌ها ایراد داشتیم. ناحق بود. غلط بود. سبب تشتت و تفرقه شد. البته آقای ناطق اولا یک آدم مستقل، عاقل و کامل است و برایش فرقی ندارد که از او تعریف بکنند یا نکنند. او اصول و روشی برای خودش دارد که راه خودش را می‌رود و فکر نمی‌کنم بخواهد به خاطر آن رفتار نادرست، مواضع خاصی بگیرد.

*آقای ناطق از آن رخدادها -تخریب در مناظره های انتخاباتی- گله‌مند بوده است. به آن بحث‌ها و برخوردها که در باره آقای ناطق و هاشمی و کروبی شد و بحث‌های خاص کاری نداریم. از آن گفت‌وگو‌ها برای شش سال گذشته است. هرچه بود، اشتباه بود ولی اصولگرایانی که خیلی‌شان را بنده می‌شناسم، مواضع اعتدالی دارند. آنها به آقای ناطق انتقاد خاصی ندارند، بلکه فقط عده خاصی هستند که رفتار نادرستی در ارتباط با ایشان در پیش گرفته‌اند.

شرق

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top