سردار حسین اشتری در حاشیه نشست معاونان مبارزه با سرقت سراسر کشور اظهار داشت: در نشست امروز که با حضور تمامی معاونان مبارزه با سرقت از سراسر استان‌های کشور برگزار شد علاوه بر بررسی عملکرد معاونت‌های سرقت استان‌ها، برنامه‌های لازم برای آمادگی هرچه بیشتر به‌منظور مبارزه با سرقت و اقدامات پیشگیرانه در این خصوص انجام شد.

فرمانده ناجا افزود: در برآوردهای انجام شده از ۷ماهه نخست امسال خوشبختانه موفق به کاهش ۷درصدی سرقت در سراسر کشور شده‌ایم و امیدواریم با اقدامات آتی، این روند کاهشی تا پایان سال ادامه یابد.

فرمانده ناجا ادامه داد: در حال حاضر ۷۵ درصد سرقت‌های کشور در ۱۴ استان که به‌عنوان استان‌های هدف شناسایی شده‌اند رخ می‌دهد و خوشبختانه پس از راه‌اندازی قرارگاه مبارزه با سرقت شاهد بهبود وضعیت در وقوع سرقت و افزایش کشفیات سرقت بودیم ولی قطعاً این موضوع رضایت‌بخش نیست.

* توضیحات فرمانده ناجا در خصوص اعتراضات دیروز شهرهای آذری

فرمانده ناجا در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم در خصوص تشریح وضعیت روز گذشته تجمعاتی که در برخی از شهرهای استان‌های غربی در اعتراض به برنامه "فیتیله" رخ داد، گفت: پلیس در چنین مواردی در حد وظیفه ذاتی خود و بر اساس مصوبات شورای تأمین وارد موضوع می‌شود.

وی ادامه داد: در اعتراضاتی که روز گذشته در برخی از شهرهای استان‌های غربی به وقوع پیوست مردم این شهرها نقطه نظرات و اعتراضاتی نسبت به آنچه در روزهای اخیر رخ داده بود، داشتند.

اشتری گفت: خوشبختانه قاطبه شرکت کنندگان در این تجمعات همکاری بسیار خوبی با پلیس داشتند و در ساعت مقرر نیز محل تجمع را ترک کردند ولی متأسفانه تعدادی افراد سودجو به‌قصد سوءاستفاده از این وضعیت دست به اقدامات هنجارشکنی زدند که پلیس با سعه صدر و آرامش با آن برخورد کرد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت در این شهرها آرام است و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top