به گزارش وکیل ملت  رضا نجفي در ادامه طرح برخي موارد مندرج در کيفرخواست بابک زنجاني به نامه هايي که متهم به خواهرش مي داد اشاره کرد و افزود: بهاره زنجاني پس از افشاي ماجراي تبادل نامه هاي برادرش از زندان به بيرون دستگير شد.وي افزود: بهاره زنجاني در جلد 159 پرونده گفته است در مورد نامه ها از من سوال شد که چه کسي در زمان دستگيري در کنار تو بوده است که من گفتم ايشان شخصي به نام فريد بود که گاهي از زندان براي من نامه مي آورد .

نجفي ادامه داد: از بهاره زنجاني سوال شد در طول مدتي که با شخص فريد نامه ردو بدل مي کرديد چند فقره نامه به دست شما رسيد که پاسخ داد 10 نامه به من رسيد که اکثر آْنها دلگرمي انها به خانواده بود که برخي از نامه ها را هم بايد براي شرکت جانمايي مي کردم.

نماينده دادستان در ادامه به بخش ديگري از اظهارات بهاره زنجاني اين چنين اشاره کرد : از وي پرسيده شد پرينت آي وان چطور ارسال شده است که پاسخ داد نامه آي وان خطاب به بنده نبوده و فقط از طريق شرکت قابل اجرا بود.

گفتنی است، قاضي صلواتي پس از پايان اظهارات نماينده دادستان در هفتمين جلسه دادگاه علني بابک زنجاني افزود: ماموري که در زندان نامه هاي بابک زنجاني را به خواهرش ارسال مي کرده در حال حاضر بازداشت شده است.

وي تاکيد کرد: پرونده اين مامور خيانتکار در دادسراي تهران در حال رسيدگي است و او حق نداشته مسئول تبادل نامه هاي متهم نفتي باشد.

لازم به ذکر است در رابطه با عکس بکارگرفته شده در خبر برخی می‌گویند وی یکی دیگر از خواهران زنجانی است و احتمالا مقصد نامه های دیگر زنجانی است!!!


 

 
  انتهای پیام/  

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top