تاریخ انتشار: 20آبان1394|15:04

| کد خبر: 49733

حرفهای خانمی که خبرگزاری دلواپس آبرویش را برد

وکیل ملت: یک خبرگزاری که این روزها هم در نمایشگاه مطبوعات حضور دارد و هم به نوعی می‌خواهد جزء چند نشریه تحریم‌کننده محسوب شود، دیروز خبری منتشر کرد که حتی رسانه‌های هم طیفش هم آن را بازنشر ندادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، این خبرگزاری که با پول بیت‌المال و هزینه هنگفت 60 میلیون تومانی به نمایشگاه آمده و هر روز از سطح نمایشگاه گزارش و عکس تهیه می کند، اما ژست نیامدن و تحریم را به خود گرفته، با انتشار تصویر یکی از بازدیدکنندگان نمایشگاه مطبوعات که در یک لحظه، روسری از سرش افتاده، از این اتفاق غیر عمدی، با عنوان کشف حجاب در نمایشگاه نام برده و ضمن حمله به برخی مسئولان نظام، به تخریب نمایشگاه هم پرداخته است!

این خانم اما ماجرای کامل را به خبرنگار ما این گونه توضیح داد: برای رفع مشکل پسرم در دانشگاه آزاد دنبال آقای محسن هاشمی بودم. در غرفه ای فرصت را مغتنم شمردم و برای عرض مشکلم رفتم. به من گفتند برای مصاحبه با ایشان باید غرفه را ترک کنم، یک لحظه روسری‌ام افتاد و نمی‌دانم چه کسی آنجا بود که از این یک لحظه عکس گرفت و آن را منتشر کرد. حالا همه اقوام به من زنگ زده‌اند که عکست را در اینترنت منتشر کرده‌اند.

وی افزود: آیا برای هیچ کس تا کنون این اتفاق رخ نداده است؟ آیا این رسانه‌ها خودشان حاضرند عکس مادر و یا خواهرشان را این گونه منتشر کنند؟ آیا این افراد به حیثیت و آبروی مردم فکر نمی کنند؟ من آن فرد یا افراد را به خدا واگذار می کنم که عکس مرا منتشر کردند.

شایان ذکر است رئیس‌جمهوری سه روز قبل در سخنرانی افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات گفته بود: مگر قابل قبول است برخی از رسانه ها از تنبیه و توبیخ در امنیت باشند، که هرچه می‌خواهند بگویند و گاهی به عنوان پلیس مخفی عمل کنند. متاسفانه برخی رسانه ها پلیس مخفی هستند... انقلابی بودن یعنی دروغ نگفتن، یعنی به دیگران تهمت نزدن، یعنی چهره بزرگان نظام را حفظ کردن...»

 

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top