هشتمین جلسه محاکمه متهمان پرونده نفتی صبح امروز با حضور هرسه متهم پرونده ، وکلای سازمان های شاکی، وکلای مدافع متهمان، کارشناسان بانک مرکزی و وزارت اطلاعات در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی به صورت علنی برگزار شد.
ساعت تقریبا 10 دقیقه به 9 بود که بابک زنجانی وارد دادگاه شد. با ورود خود، نگاهی به عقب انداخت و با لبخند و تکان دادن سر، با خواهران خود که در جلسه حضور داشتند، خوش و بش کرد.
یکی از خواهرانش که صلوات شمار در یکی از انگشتانش بسته بود همانند دو جلسه قبل ذکر می گفت.
پنج دقیقه شاید بیشتر نگذشته بود که بابک زنجانی و وکیل بانک مسکن با یکدیگر به مشاجره پرداختند؛ زنجانی به وکیل بانک مسکن گفت پولی را که توقیف کردید برگردانید تا پولتان را بدهم. وکیل بانک مسکن نیز پاسخ داد ما همین الان پولمان را می خواهیم.
بابک زنجانی ادامه داد: باشد؛ من پول را می گیرم و کاری به کار شما ندارم که وکیل بانک مسکن نیز پاسخ داد، شما را به خیر و ما را به سلامت.
میلیاردر نفتی که مثل همیشه لبخند بر لب داشت، دوباره نگاهی به احمدی پور وکیل بانک مسکن انداخت که او نیز چیزی گفت که دقیقا متوجه نشدم و همین حین بود که قاضی وارد شد و طرفین سکوت اختیار و به احترام قاضی قیام کردند.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top