تاریخ انتشار: 24آبان1394|13:37

| کد خبر: 51556

ارتباط جلسه دادگاه مرتضوی با بابک زنجانی

وکیل ملت: وکیل شکات تامین اجتماعی از برگزاری دادگاه سعید مرتضوی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه پرونده به صورت محرمانه بررسی می‌شود و ممکن است دادگاه به صورت غیرعلنی برگزار شود، از بیان جزئیات بیشتر معذورم اما با پرونده بابک زنجانی بی‌ارتباط نیست.

مصطفی ترک همدانی وکیل شکات تامین اجتماعی در گفت‌وگو با انا، از برگزاری نخستین جلسه محاکمه سعید مرتضوی مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی و دادستان سابق تهران در ارتباط با شکایت شکات خصوصی خبر داد و افزود: در ساعت 9 صبح فردا دوشنبه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی در شعبه 1057 دادگاه کیفری 2 ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری آغاز می‌شود.

وی افزود: رسیدگی به تخلفات و اتهامات مالی سازمان تامین اجتماعی در زمان تصدی مدیرعامل سابق این سازمان و رسیدگی به اتهامات موکلین خصوصی درباره جرایم دادستان سابق در پرونده عباس پالیزدار از محورهای جلسه دادگاه فردا است.

ترک همدانی در پاسخ به سوالی مبنی بر ارتباط دادگاه مرتضوی با پرونده بابک زنجانی نیز گفت: با توجه به اینکه پرونده به صورت محرمانه بررسی می‌شود و ممکن است دادگاه به صورت غیرعلنی برگزار شود از بیان جزئیات بیشتر معذورم اما با پرونده بابک زنجانی بی‌ارتباط نیست.

 

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top