هدف داعش، ربودن فرانسوا اولاند بود

وکیل ملت: دبکا فایل به نقل از منابع آگاه فاش کرد: هدف تروریستها در حملات پاریس، ربودن رئیس جمهور فرانسه بوده است.

تاریخ انتشار: 25آبان1394|12:16

هدف داعش، ربودن فرانسوا اولاند بود
| کد خبر: 52078

پایگاه اسرائیلی دبکافایل نوشت: هدف اصلی مهاجمان حملات پاریس، فرانسوا اولاند بوده است. براساس اطلاعاتی که از بررسی سیستم های ارتباطی مهاجمان حملات پاریس به دست آمده است، آنها بر حضور اولاند در بازی دوستانه فرانسه و آلمان تاکید می کردند. این مسئله نشان دهنده آن است که مهاجمان قصد داشتند اولاند را یا ترور کنند یا به گروگان بگیرند. به همین دلیل است که فرانسوا اولاند، روز شنبه بلافاصله بعد از این حملات،‌داعش را تلویحا به اقدام جنگی متهم کرد.

یکی از تروریست های عامل حملات پاریس پیش از آنکه بمیرد، فریاد زد، این نتیجه سیاست خارجی اولاند است. براساس اظهارات شاهدان، یکی دیگر از آنها که به سمت رستورانی در پاریس تیراندازی می کرد، فریاد زد، این به خاطر سوریه است.

به نظر می رسد وقوع شش عملیات جداگانه در پاریس برای به اشتباه انداختن نیروهای امنیتی فرانسه و انجام هدف آخر یعنی ترور اولاند بوده است.

دبکا فایل در خاتمه با زیر سئوال بردن دستگاه‌های اطلاعاتی فرانسه و فقدان عوامل انسانی مسلط به زبان عربی برای پیشگیری قبل از وقوع حادثه نوشت: حملات خرابکارانه داعش در فرانسه، خبری بد برای پایتخت های کشورهای غربی است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top