تکذیب حضور شهرام جزایری در برنامه «توقف ممنوع»

وکیل ملت: حضور شهرام جزایری در برنامه امشب «توقف ممنوع» صحت ندارد. از آنجایی که موضوع برنامه امشب در مورد فساد اقتصادی است گروه ما گزارشی را در این مورد تهیه کرده که برای روند تحقیقات ما است.

تاریخ انتشار: 27آبان1394|10:00

تکذیب حضور شهرام جزایری در برنامه «توقف ممنوع»
| کد خبر: 53151

 

به گزارش وکیل ملت پیام تیرانداز تهیه کننده برنامه «توقف ممنوع» در خصوص حضور شهرام جزایری در برنامه امشب ؛ گفت: حضور شهرام جزایری در برنامه امشب «توقف ممنوع» صحت ندارد. از آنجایی که موضوع برنامه امشب در مورد فساد اقتصادی است گروه ما گزارشی را در این مورد تهیه کرده که برای روند تحقیقات ما است.
 
وی ادامه داد: البته در ابتدا قصد پخش آن را هم نداشتیم. پخش این گزارش و آیتم منوط به همفکری دوستان پخش و شبکه است اگر صلاح باشد پخش خواهد شد و گرنه موضوع منتفی است.
 
تیرانداز تصریح کرد: این گزارش یک مصاحبه چند دقیقه‌ای با شهرام جزایری است که اگر پخش آن قطعی شود یا در برنامه امشب و یا در برنامه هفته آینده پخش خواهد شد زیرا موضوع چهارشنبه‌های برنامه «توقف ممنوع» در خصوص مفاسد اقتصادی است.
 
وی بیان کرد: مصاحبه‌های این گزارش فقط با آقای شهرام جزایری نیست بلکه با چند نفر دیگر هم در مورد مفاسد اقتصادی صحبت شده است.
 
تیرانداز بیان کرد: در این آیتم شهرام جزایری توضیحاتی را در مورد خود بیان کرده و مشکلات بانکی و اهدای وام‌های کلان به افراد مختلف مانند جزایری و موضوعاتی از این قبیل به طور کل حقه‌های بانکی و اقتصادی که به اختلاس و مفاسد اقتصادی منجر می‌شود.
 
وی اظهار داشت: کارشناس امشب «توقف ممنوع» پرفسور رفیع‌پور هستند که در کتاب خود به نام «سرطان اجتماعی فساد» در بخش مجزا به موضوع شهرام جزایری پرداخته‌اند و در مورد آن تحقیق کرده است ما تصورمان بر این است که اگر تحقیقات‌مان کامل شود موضوعات امشب برای بررسی ریشه‌ای و مبنای فساد بسیار راهگشا است.
 
وی در پایان عنوان کرد: امیدوارم این برنامه مفید واقع شود چراکه سعی کردیم این برنامه با یک رویکرد علمی و دور از هیجانات و احساسات به موضوع فساد که دغدغه بسیاری از مردم ما است بپردازیم.

    انتهای پیام باشگاه خبرنگاران جوان

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top