تاریخ انتشار: 30آبان1394|19:09

| کد خبر: 55196

امکان خريد اينترنتى اوراق وکالت براى وکلاى پايه يک

وکیل ملت: در راستاى تسهيل ارايه خدمات و ارايه خدمات اينترنتى و الکترونيکى به همکاران، امکان خريد اوراق وکالتنامه پايه يک براى همکاران عضو کانون وکلاى دادگسترى مرکز فراهم گرديده است.

 

توجّه:

١-راهنمای تصویری مراحل خريد اينترنتى اوراق وکالت همين جا در دسترس است. توصیه میشود پیش از ورود به مراحل خريد آن را مطالعه نماييد. 

راهنما را از اینجا دریافت کنید .

٢- انجام خريد اينترنتى اوراق ، براى همکارانى امکان پذيراست که قبلا با مراجعه به کانون براى ثبت اثر انگشت و امضاى الکترونيکى اقدام کرده اند و همکارانى که تاکنون اقدام نکرده اند مى بايست با مراجعه به دبیرخانه کانون برای اخذ اثر انگشت و امضای الکترونیکی اقدام نمايند.ضمن آنکه بر اساس مصوبه هیات مدیره کانون ، صدور کارت هوشمند وکلا در آینده ای نزدیک برای دریافت هرنوع خدمات و انجام اقدامات در مراجع قضایی و کانون اجرایی شده و الزامی بوده و به همین لحاظ ثبت اثر انگشت ، امضای الکترونیکی و ورود اطلاعات فوق ضروری است .

استنادپذیری اطلاعات الکترونیکی:  ارائه اسناد، اطلاعات اعم از هویتی و پرسنلی به صورت الکترونیکی از هر حیث معتبر و مطابق قوانین موضوعه قابل استناد می باشد.  وکیل / کارآموز با تائید اطلاعات ورودی تمامی مسئولیت های قانونی منجمله صحت اطلاعات ورودی را می پذیرد.     براى خريد اوراق وکالت اينجا کليک نماييد.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top