دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:

قوه قضاییه به پرونده بورسیه‌ها ورود کرد

وکیل ملت: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده بورسیه‌ها، گفت: معاون اول قوه قضاییه ورود قوه قضاییه به پرونده بورسیه‌ها را اعلام کرد.

تاریخ انتشار: 3آذر1394|19:02

قوه قضاییه به پرونده بورسیه‌ها ورود کرد
| کد خبر: 57500

محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در حاشیه جلسه ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در جمع خبرنگاران و در پاسخ به تسنیم، در رابطه با سرنوشت پرونده بورسیه‌ها، اظهار داشت: وضعیت بورسیه‌ها را معاون اول قوه قضاییه فرمودند و آن این است که در این مورد خاص به قوه قضاییه برای ورود اجازه داده شده است.

وی ادامه داد: بورسیه‌ها اگر اشکال و نکته‌ای داشته باشند می‌توانند به قوه قضاییه ببرند و این قوه پرونده‌های آنها را بررسی و رسیدگی کند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به سوال دیگر تسنیم در خصوص جمع بندی گزارش اردوهای مختلف که توسط رئیس جمهور به دبیر شورای عالی فرهنگی واگذار شده است نیز گفت: این گزارش در حال بررسی و ان‌شاءالله بعد از آماده شدن در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام می‌شود.

مخبر دزفولی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه معاونان فرهنگی  وزرای علوم  وبهداشت قدیمی‌بودن آیین نامه‌های فرهنگی را دلیل این مسئله می‌دانند و آیا شورا قصد بازنگری در این آیین‌نامه‌ها را ندارد، تصریح کرد: در جمع‌بندی این گزارش هم بحث بررسی وضع موجود مورد توجه است و هم اگر آیین‌نامه‌ها و مصوبات قبل نیاز به صلاح داشته باشد اصلاح آنها صورت می‌گیرد.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top