حضور دوباره گشت ارشاد در خیابان‌های تهران

تذکرپلیس به ساپورت‌پوشان، بدپوششان و بدحجابان

وکیل ملت: امروز عصر ون‌های گشت امنیت اخلاقی پلیس به خیابان‌های تهران آمدند و با بدپوششان، بدحجابان و کسانی که عفت عمومی را جریحه‌دار می‌‌کردند برخوردی قاطع و توأم با رأفت اسلامی کردند.

تاریخ انتشار: 3آذر1394|23:32

تذکرپلیس به ساپورت‌پوشان، بدپوششان و بدحجابان
| کد خبر: 57607

امروز عصر ون‌های گشت امنیت اخلاقی پلیس به خیابان‌های تهران آمدند و با بدپوششان، بدحجابان و کسانی که عفت عمومی را جریحه‌دار می‌‌کردند برخوردی قاطع و توأم با رأفت اسلامی کردند.

به گزارش فارس، ۱۹ آبان امسال سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در دومین همایش فصلی فرماندهان راهنمایی و رانندگی به حوزه عفاف و حجاب پرداخت و در مورد بدپوششی و بدحجابی هشدار داد و خبر از جریمه بدحجابان، برخورد با جرایم مشهود و توقیف خودروهایی که سرنشینان آن کشف حجاب را کرده‌اند.

تنها ۵ روز بعد و در تاریخ ۲۴ آبان سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی ناجا در پنجمین نشست خود، 26 دستگاه را در حوزه عفاف و حجاب مسئول دانست و گفت: هنگامی که دستگاه‌های مختلف در این حوزه به مسئولیت خود عمل نمی‌کنند ناجا مجبور به اقدام سلبی می‌شود.

این اظهارنظر ها ادامه داشت تا اینکه ۲۶ آبان 189 نفر از نمایندگان مجلس در نامه‌ای از عملکرد نیروی انتظامی به دلیل برقراری امنیت، برخورد با مزاحمان نوامیس، جرایم مشهود و ناامن‌کنندگان جامعه تقدیر کردند.

اما امروز ۳ آذر ماه چشم‌ها به راه و گوش‌ها منتظر بود تا ببیند و بشنود که پلیس تهران در این زمینه چه می‌کند.

امروز عصر ون‌های گشت امنیت اخلاقی به خیابان‌های تهران آمدند و مأموران پلیس تهران با اقتدار، ادب، مهربانی و رأفت اسلامی به تذکر به بدحجابان و بدپوششان پرداختند. همانگونه که فرمانده ناجا دستور داده بود.

ساپورت‌پوشان، بدپوششان و بدحجابان افرادی بودند که امروز عصر از پلیس تهران تذکر گرفتند و پلیس تهران باز هم نشان داد که با برهم زنندگان آرامش روانی و کسانی که قصد دارند عفت عمومی را جریحه‌دار کنند برخورد می‌کند اما برخودی قاطع توأم با رأفت اسلامی.

دسته بندی حقوق اجتماعی , خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top