مدیر کل امور زندانهای استان زنجان:

میزان بازگشت مجرمان به زندانها بعد از آزادی ۲۵ درصد است

وکیل ملت: مدیر کل امورزندانها و اقدامات تامینی تربیتی استان زنجان با بیان اینکه درصد بازگشت مجرمان به زندانها بعد از آزادی ۲۵ درصد است، گفت: با انجام اقدامات تربیتی این میزان به دو درصد می رسد.

تاریخ انتشار: 10آذر1394|16:30

میزان بازگشت مجرمان به زندانها بعد از آزادی ۲۵ درصد است
| کد خبر: 62250

به گزارش وکیل ملت ، علاء الدین کریمی ظهر سه شنبه در جلسه کار گروه امور بانوان استان زنجان افزود: کانون اصلاح و تربیت استان به شهرک بهارستان انتقال یافته و یک فضای جدیذ برای مدد جویان زیر ۱۸ سال است.

وی اظهار کرد: این کانون با ظرفیت ۱۵ نفر راه اندازی شده و متاسفانه کانون اصلاح و تربیت فاقد هر گونه فضای آموزشی و ورزشی و استاندارد است.

مدیرکل امور زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان گفت: با توجه به سن کم و وضعیت روحی و روانی این مدد جویان باید فضای مناسب برای این جامعه هدف پیش بینی شود که متاسفانه این فضا وجود ندارد.

کریمی تاکید کرد: طی هشت ماه سال جاری ۶۰ نفر وارد کانون اصلاح و تربیت شدند که ۲۳ نفر از آنها به علت سرقت، ۱۷نفر جرم شان ضد عفت و اخلاق، سه نفر جرم ضد اشخاص و یک نفر مواد مخدر و یک نفر هم جعل بوده است.

وی افزود: زندانهای بزرگ توسط نیروی انتظامی پوشش داده می شود ولی در کانون اصلاح و تربیت مربیان حضور داشته و اداره کانون را بر عهده دارند.

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان تصریح کرد: متاسفانه فقر،نبود خانواده و سرپرست بد و نبود سرپرست علل گرایش نوجوانان زیر ۱۸ سال به بزهکاری می شود.

کریمی در خاتمه با بیان اینکه درصد بازگشت مجرمان به زندانها بعد از آزادی ۲۵ درصد ولی با انجام اقدامات تربیتی درصد بازگشت دو درصد است، گفت: باید شرایط خوبی برای حضور این نوجوانان بعد از آزادی در جامعه مهیا شود .

 

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top