دومین یخچال خیابانی ایران در قزوین نصب شد

وکیل ملت: دومین یخچال خیابانی ایران برای رساندن غذای تازه به نیازمندان و کارتن خواب های شهر به همت جمعی از مردم قزوین در خیابان فلسطین نصب گردید.

تاریخ انتشار: 12آذر1394|14:20

دومین یخچال خیابانی ایران در قزوین نصب شد
| کد خبر: 63212

به گزارش وکیل ملت ، ماجرای نصب یخچال خیابانی از ماه ها قبل در تهران با نصب یک یخچال در خیابان برای رسانده غذا به نیازمندان شروع شد و از مردم خواسته شد تا هر آن چه در توان دارند در این یخچال قرار دهند تا نیازمندان و کارتن خواب هابتوانند از غذای تازه و سالم استفاده کنند.

این ایده جالب و البته انسان دوستانه بعد از مدتی در شبکه های مجازی دست به دست گشت و نهایتا با تاثیر گذاری خود عده از از مردم استان قزوین را برآن داشت تا این یخچال را در خیابان فلسطین قزوین نصب کنند که روز گذشته این اتفاق نهایی شد و این یخچال در خیابان نصب شد.

نصب کنندگان این یخچال در خیابان فلسطین جنب چهارراه بلوار مدرس روبروی بانک ملی از مردم عزیز قزوین در خواست کردند تا میوه و خوراکی هایی که می توانند به نیازمندان اهدا کنند را در این یخچال قرار دهند و این اقشار بدون این که لازم باشد از کسی درخواست کنند از یخچال نیاز خود را بردارند.

این اقدام انسان دوستانه البته که تاثیر قابل توجهی در زندگی اکثر شهروندان خواهد داشت و به نیازمندان نیز غذا خواهد رساند اما به یاد خیلی ها خواهد آورد که به جای اصراف می توان غذاها را در این یخچال برای سایر انسان ها قرار داد.

اگرچه نصب این یخچال بسیار کار پسندیده و درستی است اما مکان یابی آن قدری اما و اگر به دنبال دارد چرا که خیابان فلسطین و اطراف آن عمدتا قشر مرفه استان قزوین هستند و بخش قابل توجهی از کارتن خواب های شهر در جنوب شهر یعنی اطراف دوراهی همدان، میدان انگور و محله های مشخصی حضور دارند که با این حساب برای برداشتن غذا از یخچال باید مسیر طولانی ای را طی کنند.    

منبع: تابناک
   

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top