عمدی بودن آتش سوزی مطب پزشک ایذه ای دردست بررسی است

وکیل ملت: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه گفت: حادثه آتش سوزی اخیر که منجر به فوت یک دندانپزشک دراین شهرستان شد در حال بررسی است.

تاریخ انتشار: 13آذر1394|18:21

عمدی بودن آتش سوزی مطب پزشک ایذه ای دردست بررسی است
| کد خبر: 63812

به گزارش وکیل ملت فیصل مزرعه  با تشریح آخرین جزئیات حادثه آتش سوزی که  بر اثر انفجار در طبقه پنجم یکی از آپارتمان های شهرستان ایذه رخ داد اظهارکرد: تحقیقات دراین زمینه ادامه دارد و هنوز هیچ مدرکی برعمدی بودن حادثه آتش سوزی به دست نیامده است.
 وی افزود: دراین حادثه یک خانم دندانپزشک در شعله‌های آتش گرفتار شد که متاسفانه جان خود را از دست داد.
وی اضافه کرد: پس از ارسال گزارش، بازپرس دادسرا به همراه ماموران پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر و تحقیقات خود را به عمل آوردند. بر اساس گزارش ها و تحقیقات به عمل آمده و اظهارات برخی از شاهدان حاضر در محل وقوع حادثه که خود ناظر آتش سوزی بوده اند، متوفی تا زمان حضور مامورین آتش نشانی زنده بوده و طلب کمک می کرده است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه با بیان اینکه موضوعات و پرونده های قضایی پیچیدگی های خودش را دارد بیان کرد: به مردم  اطمینان می دهیم که دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با جدیت در حال بررسی موضوع هستند.
مزرعه ادامه داد: یکی از کارشناسان رسمی از استان  به همراه بازپرس پرونده و مامورین تشخیص هویت پلیس آگاهی از محل وقوع حادثه بازدید کرد اما هنوز نظرنهایی خود را اعلام نکرده است.
وی همچنین گفت: تا قبل از وصول نظر کارشناس و تعیین علت تامه وقوع حادثه و عمدی یا غیر عمدی بودن آن و نیز تا قبل از وصول نظریه پزشکی قانونی استان و تعیین علت تامه مرگ، شناسایی و اخذ اظهارات شاهدین حادثه و تکمیل تحقیقات پرونده، امکان اظهار نظر قطعی وجود ندارد.
مزرعه ادامه داد: قطعا در صورت احراز قصور و سهل انگاری ماموران آتش نشانی و شهرداری، دادسرا بدون هرگونه مسامحه ای به طور جدی و قاطع برخورد قضایی خواهد کرد.

 

 

میزان

کلید واژه ها آتش سوزی - ایذه - پزشک
دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top