حمایت مادرانه از «سید حسن خمینی»

وکیل ملت: روزنامه آرمان با انتشار نامه 5 سال پیش فاطمه طباطبایی به فرزندش سیدحسن خمینی، گزارشی درباره احتمال حمایت وی از نامزدی نوه امام خمینی(ره) در انتخابات خبرگان نوشت.

تاریخ انتشار: 14آذر1394|12:20

حمایت مادرانه از «سید حسن خمینی»
| کد خبر: 64246

به گزارش وکیل ملت فاطمه طباطبايي تا به امروز درباره نامزدي پسرش در انتخابات خبرگان سكوت اختيار كرده است و در اين باره تا به امروز رسما سخنی بیان نکرده است هر چند نبايد اين سكوت را به معناي مخالفت يا موافقت تعبير و تفسير كرد.

فاطمه طباطبايي مطابق آنچه به فرزندش آموخته است جز به دنبال اقدام براي بهبود وضعيت مردم كشور و تحقق خواست آنها نيست بنابراين اگر سيدحسن خميني با او در اين راستا مشورت كند اگر مطمئن باشد خواست اكثريت ملت حضور فرزندش در انتخابات خبرگان است او را به اين حضور تشويق خواهد كرد و او را رها از هر سدي مي‌كند كه ميان او و ملت است چنانكه سال 89 در نامه‌اي به پسرش نوشت كه «شنيدم گفته‌اي دائم نفس خود را در ترازوي رضاي الهي مي‌سنجي و مدام انگيزه كارهايت را رصد مي‌كني كه مبادا از رضاي محبوبت فاصله بگيرد.

 هميشه همين‌طور باش؛ زيرا در دام نام و ترس و طمع، نه خدا را مي‌توان ديد و نه مردم را. در اين دام تنگ و تاريك جز خواهش‌هاي نفس چيزي ديده نمي‌شود. ترس و طمع شجاعت و عشق را مي‌ميراند و چراغ روشن آگاهي را خاموش مي‌كند. آنكه مي‌ترسد و طمع مي‌ورزد، سنگ‌واره مي‌شود. سنگ‌وارگي براي انسان، دوزخ است و خدا كسي را به چنين دوزخي دچار نكند.

 پس همچنان تهي باش از خود و سرشار باش از خدا كه در اين حال هرگز مردم را از ياد نخواهي برد. شادي‌هايت را با آنان تقسيم كن و درد و غم‌هايشان را متحمل شو، سزا و ناسزا را در راه حقيقت بشنو، روا و ناروا را اگر رضايت محبوب است به جان بخر، تا خورشيد حقيقت بر جان و قلبت بتابد و «ارض وجودت» به «ارض بيضاء» مبدل شود.»

اگر فاطمه طباطبايي بداند فرزندش به خواست اكثريت براي حضور در مجلس خبرگان ارزش نهاده و تصميم به حضور در اين عرصه را دارد از او حمايت مي‌كند و مطمئنا سيدحسن دلگرم به اين حمايت‌هاست.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top