پس لرزه های تخلفات شرکت های هواپیمایی در اربعین حسینی

رئیس سازمان هواپیمایی درکمیسیون عمران

وکیل ملت: نمایندگان مردم با اشاره به تخلفات صورت گرفته در برخی از شرکت های هواپیمایی در هفته اخیر از بررسی جدی این تخلفات در مجلس خبر دادند.

تاریخ انتشار: 15آذر1394|00:20

رئیس سازمان هواپیمایی درکمیسیون عمران
| کد خبر: 64638

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در برخی از شرکت های هواپیمایی در هفته اخیر همزمان با مراسم اربعین و نارضایتی مردم، از بررسی جدی این تخلفات در مجلس خبر دادند.

حسینی: احتمال سوال از وزیر راه وجود دارد/ فردا رئیس سازمان هواپیمایی در کمیسیون عمران حضور پیدا می کند
سید بهلول حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی میزان با اشاره به تخلفات و کارشکنی های برخی شرکت های هواپیمایی در انتقال زوار اربعین از نجف به تهران اظهار کرد: تخلفات شرکت های هواپیمایی در مراسم اربعین امسال قطعا در کمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: اگر میزان شکایت زوار اربعین از تخلفات و کارشکنی های شرکت هواپیمایی زیاد باشد، قطعا این موضوع در قالب سوال از وزیر راه مطرح می شود.

حسینی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری قرار است در جلسه فردای کمیسیون عمران شرکت کند و قطعا در جلسه فردا موضوع تخلفات شرکت های هواپیمایی مطرح می شود.

کمیسیون اصل 90 آماده بررسی پرونده شرکت "هواپیمایی متخلف"
داوود محمدی عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری میزان با اشاره به تخلفات و سودجویی های برخی شرکت های هواپیمایی در مراسم اربعین امسال اظهار کرد: اگر تخلفات شرکت های هواپیمایی و کارشکنی های انها در انتقال زوار اربعین از نجف به تهران با اسناد و دلایل متقن ثابت شود حتما کمیسیون اصل 90 مجلس به موجب وظیفه ذاتی و قانونی خود در جهت احقاق حقوق تضییع شده زوار ورود پیدا می کند.

وی ادامه داد: ورود کمیسیون اصل 90 منوط به ارائه گزارش و طرح شکایت از سوی افراد حقیقی و حقوقی است و ما ابتدا به ساکن نمی توانیم به موضوعی ورود پیدا کنیم و اگر از طرز کار قوا و دستگاههای مختلف شکایتی به کمیسیون اصل 90 تسلیم شود کمیسیون مزبور مطابق اصل 90 قانون اساسی پرونده را رسیدگی و نتیجه را جهت صدور رای به قوه قضائیه ارائه می کند.

محمدی تصریح کرد: در رابطه با تخلفات برخی شرکت های هواپیمایی در جابجایی زوار اربعین امسال، تاکنون شکایتی به کمیسیون اصل 90 ارائه نشده است اما در صورت طرح شکایت، کمیسیون مزبور سریعا پرونده را رسیدگی می کند.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top