به گزارش وکیل ملت ، به نقل از روابط عمومی استانداری استان، سیدموسی خادمی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برهماهنگی بیشتر بین منطقه ای در استان های همجوار برای مبارزه همه جانبه با مواد مخدر تاکید کرد و افزود: همکاری های مشترک و ارتباط جمعی در رابطه با مبارزه با مواد مخدر باعث ناامنی برای سوداگران خواهد شد.

استاندار افزود: برای کاهش آسیب ها و معضلات مواد مخدر نیازمند عزم عمومی و همراهی همه ادارات به خصوص دستگاه های فرهنگی می باشد و در این رابطه محورها، سیاست های کلی و تبیین راهبردهای محوری و عملی در راستای مقابله، پیشگیری ومبارزه با انواع مواد مخدر مشخص است وبرنامه ریزی شده به پیش رود.

 وی با بیان اینکه، هماهنگی لازم در خصوص مواد مخدر در استان به خوبی انجام می گیرد، تصریح کرد: هر چند نیروی انتظامی در مقابله و مبارزه با وارد کنندگان، توزیع و مصرف کنندگان مواد مخدر با جدیتی تمام وارد عرصه شده است، ضرورت دارد که این مبارزه در عمل و با تلاش بیشتری مورد توجه قرار بگیرد.

استاندار تاکید کرد: درخصوص خسارات جبران ناپذیر مواد مخدر باید فرهنگ سازی بیشتری شود ودر این رابطه مسائل به صورت چهره به چهره مطرح شود ونیروی انتظامی و دستگاه های فرهنگی باید از این موقعیت و ظرفیت استفاده کنند.

خادمی گفت: در این استان تلاش در جهت مقابله، پیشگیری، مبارزه و درمان محوری با جدیت دنبال می شود و دستگاه های مرتب و مردم هم در این رابطه تعامل و همکاری جدی با نیروهای امنیتی را دارند.

استاندار یادآور شد: طی چند سال اخیر در این استان تلاش های زیادی در خصوص مبارزه جدی با توزیع و مصرف مواد مخدر شده است و برای مطلوبتر شدن شرایط نیاز به عزم جدی تر دارد.

در این نشست که نمایندگانی از دستگاه های قضائی و امنیتی و اطلاعاتی استان و فرماندار شهرستان رستم از استان فارس حضور داشت، مهندس پژوهش معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس و سردار گودرزی فرمانده نیروی انتظامی این استان برهمکاری و تعامل بیشتر برای کنترل و مبارزه جدی با سوداگران مواد مخدر اعلام آمادگی کردند.

همچنین در این نشست که در یاسوج برگزار شد، نسبت به هماهنگی و همکاری بیش از پیش مسئولین انتظامی و امنیتی دو استان برای راه های پیشگیری و مبارزه جدی با ورود، توزیع و مصرف انواع مواد مخدر تدابیر لازم ارائه شد.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top