پیرزن خلافکار در دام پلیس آگاهی افتاد

وکیل ملت: عدم قرار گرفتن وجوه نقد و دیگر اموال با ارزش در یک محل بویژه در داخل کیف های دستی ، مانع از سرقت تمامی آنها به شیوه جیب بری توسط سارقین خواهد شد .

تاریخ انتشار: 15آذر1394|12:30

پیرزن خلافکار در دام پلیس آگاهی افتاد
| کد خبر: 64950

به گزارش وکیل ملت ،‌ در ساعت 19:00 مورخه 17 آذر ماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 ، یک فقره دستگیری سارق جیب بر در ایستگاه BRT  چهارراه سرسبز به کلانتری 127 نارمک اعلام شد .  
 
با حضور مأمورین در محل ، خانمی با مراجعه به مأمورین اعلام داشت زن جیب بری را با کمک سایر شهروندان دستگیر نموده که حدود یک هفته پیش اقدام به سرقت محتویات کیف دستی اش شامل وجه نقد و گوشی تلفن همراهش کرده است .  
 
پرونده در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ :  
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "جیب بری" و به دستور دادیار شعبه ششم دادسرای ناحیه 4 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 
 

پیرزن خلافکار در دام پلیس آگاهی افتاد/ خانم‌ها متهم 60 ساله را شناسایی کنند+ عکس

 
اظهارات شاکیه :  
شاکیه پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : حدود یک هفته پیش ، به قصد سوار شدن به اتوبوس به ایستگاه خطوط BRT مراجعه کردم ؛ آنروز در حدود دو ملیون تومان بابت حقوق خود پول دریافت کرده و آنرا داخل کیف دستی خود قرار داده بودم . زمانیکه در داخل ایستگاه منتظر آمدن اتوبوس ایستاده بودم ، این خانم ( متهمه ) نیز در داخل ایستگاه حضور داشت ؛ ناگهان با رسیدن اتوبوس و زمانیکه قصد سوار شدن به اتوبوس را داشتم ، این خانم به من نزدیک شد و با هل دادن !! از من می خواست که سوار اتوبوس شوم اما در کمال تعجب و در لحظه آخر ، این خانم از سوار شدن به اتوبوس خودداری کرد ! زمانیکه به خانه رسیدم متوجه سرقت تمامی پول های داخل کیف و همچنین گوشی تلفن همراه خود شدم . با اطمینان از انجام سرقت توسط این خانم ، مدت یک هفته به صورت شبانه روزی ، محدوده ایستگاه محل سرقت را تحت نظر داشتم تا سرانجام و با گذشت بیش از یک هفته مجددا همان خانم ( متهمه ) را مورد شناسایی قرار دادم که بلافاصله با کمک مردم و مأمورین اقدام به دستگیری وی نمودم .  
 
اعتراف به دهها فقره سرقت :  
متهمه گداخانم . ت ( 60 ساله ) که در زمان دستگیری منکر هرگونه سرقت از مالباخته شده بود ، پس از انتقال به پایگاه چهارم پلیس آگاهی به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه جیب بری مورد شناسایی قرار گرفت اما همچنان مدعی بیگناهی خود بود .  
 
در ادامه تحقیقات و با هماهنگی مقام قضایی ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی به محل سکونت متهمه در منطقه تهرانپارس – خیابان استخر مراجعه و در بازرسی دقیق از این محل موفق به کشف گوشی تلفن همراه متعلق به مالباخته شدند ؛ با کشف گوشی تلفن همراه مالبااخته ، متهمه که دیگر چاره ای جز اعتراف  و بیان حقیقت نداشت ، صراحتا به جیب بری از مالباخته و سرقت وجوه نقد و گوشی تلفن همراه وی اعتراف کرد .  
 
سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " با توجه به سوابق متهمه در ارتکاب جرایم مرتبط با سرقت به شیوه جیب بری ، اعتراف صریح به جیب بری در خطوط اتوبوس های BRT ، شناسایی متهمه توسط احدی از شکات پرونده و به جهت شناسایی دیگر مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهمه شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سیدخندان – خیابان شهید ابوذر غفاری – بالاتر از بیمارستان رسالت – جنب کلانتری 120 سیدخندان مراجعه نمایند ".  
 

انتهای پیام

 

 

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top