به گزارش وکیل ملت ، در روزهای اخیر ماموران یک نهاد امنیتی با حضور ناگهانی در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال، نامه‌ها و مدارک موجود در میز کار و کارتابل‌های اتاق کار علی کفاشیان را جمع‌آوری و ضبط کردند.

یک منبع موثق گزارش داده، مأموران مذکور وجه نقد و ارز موجود در اتاق علی کفاشیان را نیز صورت‌جلسه کرده و فعلا ضبط کردند تا بررسی‌های لازم انجام شود.

گفتنی است علی کفاشیان 3 سال پیش نیز بر سر رسیدگی به یک پرونده برای چندساعت در حالت بازداشت به سر می‌برد که با ضمانت افراد معتبر و قید کفالت لازم در آن مقطع آزاد شد اما آن ماجراها پایا یافت و شخص رئیس فدراسیون هم درباره آن موضوع در چند مصاحبه مختلف توضیح داد که در رسانه‌ها نیز منتشر شد اما در آستانه انتخابات اسفندماه فدراسیون فوتبال، رسیدگی به مسائل مختلف حوزه مدیریتی فدراسیون در قریب به 8 سال گذشته، یکی از ضرورت‌های موجود به حساب می‌آمد که به نظر می‌رسد مورد توجه ارگان های ذیربط قرار گرفته است.

بررسی‌ها و تحقیقات نهادهای بازرسی در کشورهای صاحب فوتبال نظیر ایتالیا، فرانسه، آرژانتین و آلمان نیز طی سال‌های اخیر بارها دیده شده و حتی پلیس با دخالت و ورود ضربتی اقداماتی را در جهت تضمین فضای پاک و سلامت فوتبال انجام داده است که حتی منجر به دستگیری بزرگترین چهره‌های فوتبالی دنیا شد و مورد استقبال جامعه جهانی ورزش قرار گرفت.

در حال حاضر نیز در صورت صحت عملکرد فدراسیون فوتبال با ریاست علی کفاشیان و مدیران زیر مجموعه‌اش، می‌توان با خیالی آسوده به استقبال انتخابات آتی فدراسیون فوتبال ایران رفت.

همچنین گزارش مفصل کمیسیون اصل نود مجلس نیز به سرانجام رسیده و گفته می‌شود در فرصت کوتاه باقی‌مانده تا انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، این گزارش نیز در صحن علنی خوانده می‌شود.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top