مدیرکل زندان‌های استان ایلام:

امنیت پایدار مهمترین اصل زندانبانی است

وکیل ملت: محبی از امنیت به عنوان مهمترین اصل در زندانبانی یاد کرد و پایداری آن را مرهون تلاش همه جانبه کارکنان دانست.

تاریخ انتشار: 17آذر1394|12:50

امنیت پایدار مهمترین اصل زندانبانی است
| کد خبر: 66522

به گزارش وکیل ملت ، به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ایلام محبی اظهار کرد: زندانبانی امروزی بر دو پایه امنیت و اصلاح وتربیت استوار است و فعالیت های تربیتی در سایه پایداری امنیت جلوه می کنند.

وی به ارتقاء سطح امنیتی زندانهای استان تاکید داشت و تلاش کلیه کارکنان را در این راستا مهم و ضروری خواند.محبی تصریح کرد: امنیت پایدار در سطح زندانها بسترساز فعالیت های اصلاحی و تربیتی است وی پیشبرد اهداف سازمانی و تسریع در بازسازی شخصیتی زندانیان را در گرو برقراری امنیت دانست. 
مدیرکل زندانهای استان اظهار داشت:نگهداری زندانیان با جرائم خاص و متفاوت توسط زندانبانان، ظرفیت خاصی می طلبد و نحوه برخورد با زندانیان در راستای حفظ نظم و انضباط زندان، تابع قوانین سازمانی است و کلیه زندانبانان موظف به رعایت و عمل به آن هستند.

محبی افزود: استمرار آرامش روانی زندانیان در مدت حبس آنان یکی دیگر از نتایج ارتقاء سطح امنیت در زندانها است که به صورت جدی در حال پیگیری است. 

محبی اظهارداشت؛نظم وآرامش موجود در زندان های استان مرهون تلاش و همکاری  کارکنان بخش های مختلف واقدامات پیشگیرانه واحد های نظارتی زندان هاست وی گفت: با برخوردار بودن از امنیتی پایدار می توان علاوه بررعایت برنامه های انضباطی به اهداف والای سازمانی نزدیکتر شد. 

مدیرکل زندانهای استان نقش سربازان را در برقراری امنیت در زندان بسیار موثر دانست و عنوان کرد:سربازان متولی پاسداری و نگهبانی از زندان می باشند و کیفیت ارائه خدمات آنها نیز قابل توجه است . 

محبی در ادامه سخنانش افزود : زندان از محیط های پر خطر در جامعه محسوب می گردد، خدمت در زندان در تمامی بخشها، شرایط و وضعیت خاص خود را دارد لذا کسانی که خدمت در سازمان زندانها را انتخاب نموده اند می بایست خود را با ویژگی ها وشرایط آن وفق دهند و در راستای تحقق اهداف سازمانی تلاشی روز افزون داشته باشند.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top